1600
1480
عنوان

بخاطر بی فکری یه دختر گند زده شد به مهمونیم

| مشاهده متن کامل بحث + 15957 بازدید | 647 پست
ناراحت نباش برادرم شما باحیا هستی اما اوضاع مملکت انقدر خرابه که خیلی ها ترس برشون میداره حق بده اکث ...

بله واقعا همینه...چوبشو الان من باید بخورم با خونه ای که شده ویرانه شام😂

سخت است حرفت را نفهمند....سخت تر این است که حرفت را....اشتباهی بفهمند....حالا میفهمم که خدا چه زجری میکشد....وقتی این همه آدم حرفش را.....نفهمیده اند که هیچ ....اشتباهی هم فهمیده اند...👤دکتر شریعتی

مامانا تا عید خیلی نمونده 

اگه دنبال یه راه خوب واسه لاغری میگردی 

یه سر حتما به مابزنید

من اولش فک کردم استارتردختره تعجب کردم ک چرادختره فرارکرده بعدمتوجه شدم🤦‍♀️😂

منم فک کردم دختره

یعنی خب ادم ناخوداگاه توقع داره همه تو نی نی سایت دختر باشن. به اسم کاربری توجه نمیکنم زیاد

باشه
1546
بعد مثل این رمان جدیدا هست ی مدت مجبور میشن باهم زندگی کنند و کم کم دختره هم عاشقش میشه

آره این وسطا هم عین تام و جری میپرن به هم

کاش یوزارسیف میومد عباشو رو منم مینداخت بعد که برمیداشت من لاغر و خوش هیکل میومدم بیرون با گریه میگفتم:"با من چه کردی یا نبی؟  دنبه هایم کو😢/صورتم یه طوری جوش زده که دیگه نمیتونه عروسی فامیل باشه😞ایندفعه عروسی خودم در پیشه😂/     دریای جو ساحل ندارد😏/اینجا تبریز است و شخته در حال کسیدن🙄 دوندوخ🥶🥶 / نامه ای به فرزند آیندم:عزیزم من داف نیستم.... بلوندملوند نیستم.... بلد نیستم عشوه بیام.... نمیتونم مخ باباتو بزنم🤐🙄🤕☹️😁/شماها چطوری اینقد دافین؟ من نهایتش بتونم گوگولیه بامزه باشم😖واعظان کاین جلوه در محراب و منبر میکنند/چون به خلوت میروند آن کار دیگر میکنند/مشکلی دارم ز دانشمند مجلس بازپرس/توبه فرمایان چرا خود توبه کمتر میکنند/ من اینقدر بدشانسم که اگه میوه هم بودم یه نارگیل رو بلندترین درخت دنیا بودم که فقط یه میمون حاضر بود برای به دست آوردنم ریسک کنه /شاعر میفرماید:"آی قیز دَلیسَن سَن/چوخ سِومَلیسَن سَن/دوزلوسان،شیرینسَن/مَنَه ناز اِدیسَن سَن/دوزلوسان شیرین سَن/مَنَه خوش گَلیسَن سَن" 😎 / تا اطلاع ثانوی گوشیاتونو رو حالت پرواز نذارین فکر میکنن موشک کروزه با موشک میزننتون🤪/ شوهرت مثل جاده چالوس نباشه که همه باهاش خاطره داشته باشن صلواااات
خب نه همشو فوقش یه ربع بعدم که کلا میرفتم رو حیاط وبعدم خرید.دختره خداییش خود درگیری داشت

باید جایی ک بره بپرسع ازشرکت ک مشخصه نپرسیده تازه کار بوده شاید

خدایا بهم کمک کن به پسرانم بیاموزم قدرت در بازوی تزریقی نیست بلکه در توان کنترل نگاه و فکر و نفس است                                           و به دخترانم بیاموزم ازادی حقیقی رها بودن از تمایلات نفسانی و تائیدات دیگران است.                                                                       خدایا به من و خانواده ام و همه مردم دنیا بصیرتی بده تا ظلم رو تشخیص بدیم و قدرت و غیرتی تا مقابلش سکوت نکنیم                                                                                    خدایا به رهبر عزیزم سلامتی و طول عمر بده و فرج امام زمان عج رو هرچه سریعتر برسون...       آمین
میشه احسان یه منشی داشته باشه که تو آرایش خودشو خفه کرده بعد بهش نظرم داره؟ 

اره ولی منشی اینو دوس داره و سیریشه این دلش نمیخوادش بعد برا اینکه دختره رو از سرش وا کنه این دختر طفل معصوم رو ببره شرکت برا نظافت جلو چشم اون بهش ابراز احساسات کنه منشی هم بترکه 

1432

زامبی😝😝😝😝

به نام خدا😶من ازدست مردا فرار کردم اومدم‌سایت زنونه واسه چییی درخواست دوستی میدی مردحسابی؟🤢نکن حاجی نکننننن..شرمت باد💨✋✋✋میپرسین چرا ترشیده؟میگم که ی روز ازمامانم پرسیدم‌ننه واسم خواستگارنیومده گفت نهههه✌🤐داداشم داشت ردمیشد مث خرعر زد گفت هاااااارهااااارترشیده😶داشتم فحش میدادم بهش وهمزمان تونی نی سایت ثبتنام میکردم که از سوز وجودم یهو دیدم زدم ترشیده وتائیدشده😐حالا اگه یه ذره شعور داشته باشی کاربر عزیز ایتقدنمیپرسی و مسخره نمیکنی😏ترجیح میدم بترشم‌تا ازدواج کنم بیام اینجا بزنم توسرم😝😝
مگه خودت چندسالته تو رمانا ۱۵ ۲۰ سالی اختلاف سنی دارنا

٢٧.نه منظورم اینه اون کوچیک بود

سخت است حرفت را نفهمند....سخت تر این است که حرفت را....اشتباهی بفهمند....حالا میفهمم که خدا چه زجری میکشد....وقتی این همه آدم حرفش را.....نفهمیده اند که هیچ ....اشتباهی هم فهمیده اند...👤دکتر شریعتی

خداوکیلی پرده رو هم گذاشته بودی یکی بیاد وصل کنه 😒 ما پرده های خونه رو میدیم داداشا نصب میکنن یا اقایونمون بعد تو میگی یکی بیاد وصل کنه😦از کی پسرا اینقدر سوسول شدن

فقط 34 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت...💓منم بالاخره دو تا خط پررنگ روی بی بی چکم دیدم بعد سه ماه انتظار 💟۹۸/۱۰/۲۲,۵:۴۵💗💗💗💗یا فاطمه زهرا نوه ات رو توی شکمم به خودت و بعد به خدای مهربونم میسپرم💓توی ایام فاطمیه فهمیدم باردارم خودت به حق محسن ات مواظبش باش...
میشه احسان یه منشی داشته باشه که تو آرایش خودشو خفه کرده بعد بهش نظرم داره؟ 

نه ی شریک تو محل کار که اون میخواد دختره پولدارش رو که پلنگ هم هست بده به این 

فقط 12 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 تیکر رسیدن به آرزو هامه.....سعی کن آنقدر کامل باشی که بزرگترین تنبیه تو برای دیگران گرفتن خودت از آنها باشد!  😊😊😊
1601
مگه من واستادم خم وراست شدنشو ببینم من اصلا رو چارپایه بودم اون بالا پشتم بهش بود درست میگفت کارنمیک ...

فقط امضات🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

❤من ازمعبودیکتایم فقط یک چیز میخواهم نگیردهرگز ازقلبم امیداستجابت را❤
اره ولی منشی اینو دوس داره و سیریشه این دلش نمیخوادش بعد برا اینکه دختره رو از سرش وا کنه این دختر ط ...

آره بعد ازدواجشونم دختره هی میره شرکت به منشیه دستور میده براش چایی با کیک بیاره

سلاااام هموطن ✋🏿✋🏾✋🏽✋🏼✋🏻✋✋ 😘😘😘😘
1547