1542
1578
عنوان

بخاطر بی فکری یه دختر گند زده شد به مهمونیم

| مشاهده متن کامل بحث + 15957 بازدید | 647 پست
نه قفل نمیکنم😐

😂😂😂بخون یاد بگیر

دیدی که سخت نیست.......تنهابدون من؟دیدی که صبح می شود......شبها بدون من؟ این نبض زندگی بی وقفه می زند......فرقی نمی کند بامن!بدون من!دیروز  گرچه سخت.....امروز هم گذشت!طوری نمی شود فردا بدون من!
نه قفل نمیکنم😐

دستتون دردنکنه تازه ایده های نویسندگیم داره شکوفا میشه

فقط 12 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 تیکر رسیدن به آرزو هامه.....سعی کن آنقدر کامل باشی که بزرگترین تنبیه تو برای دیگران گرفتن خودت از آنها باشد!  😊😊😊

درد و تورم سینه در دوران قاعدگی (PMS) ؟

ماستودینون مشکل شما را برطرف می کند.

کلیک کنید

چرا ساکتی خوواستفاده کن ما اینارو واسه عممون که نمیگیم واس شماس

اخه چی بگم؟؟ فکر میکنم دختره تنها دیوونه نیست همتون همینید😂😂

سخت است حرفت را نفهمند....سخت تر این است که حرفت را....اشتباهی بفهمند....حالا میفهمم که خدا چه زجری میکشد....وقتی این همه آدم حرفش را.....نفهمیده اند که هیچ ....اشتباهی هم فهمیده اند...👤دکتر شریعتی

خب ترسیده دیگه

فقط 27 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آی ام کورد دوستان عزیز ممنونم که این مدت در حقم دعا کردید تا طعم مادر شدن رو بچشم..یکسال و ۵ ماه اقدام بودم بایک سقط.و دقیقا روز تولد شوهرم ازمایش بتام مثبت شد..فندق مامان خوش اومدی....تو رو خدا مث اون بار نزار قلبت از کار بیفته...بتپ که مامان با وجود تو قلبش میتپه....❤آنگاه که ناامیدی بر جانتــ پَنجه افکنده و رها نمیشوی..به من امیدوار باش.(زمر/53)
1546

حیف ما و مغزمونو و فسفرامون ک میگی دیوونه دیوونه خودتی ک دختر مردمو فراری دادی

لایککککک نکنیددددددد  ریپ کنین دوست دارم 😆😆😆 دیوونه هم خودتونین😎😎
گند چیه سرنوشتتون به هم وصل شد امروز لهنتی زامبی 

نه بابا این فوقش٢١ ٢٢ سالش بود بچه بود گناخکی

سخت است حرفت را نفهمند....سخت تر این است که حرفت را....اشتباهی بفهمند....حالا میفهمم که خدا چه زجری میکشد....وقتی این همه آدم حرفش را.....نفهمیده اند که هیچ ....اشتباهی هم فهمیده اند...👤دکتر شریعتی

خوبه خوبه مواظب باش ما اینجا چند نفریم

فقط 12 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 تیکر رسیدن به آرزو هامه.....سعی کن آنقدر کامل باشی که بزرگترین تنبیه تو برای دیگران گرفتن خودت از آنها باشد!  😊😊😊
1432
نه ابنا برا جلسه اول زوده جلسه اول فقط دلبری و حرکات ریز خوبه بعدش خیلی دیگه جنجالیش کنیم مثلا میبر ...

نه دختره میزنه تو گوشش اینم عصبانی میشه میخواد مقابله به مثل کنه دختره در میره بعد چند وقت دختره رو خونه دوستش میبینه میگه این دفعه نمیذارم در بری یا خدمتکارم میشی یا ازت شکایت میکنم که وسیله دزدیدی

کاش یوزارسیف میومد عباشو رو منم مینداخت بعد که برمیداشت من لاغر و خوش هیکل میومدم بیرون با گریه میگفتم:"با من چه کردی یا نبی؟  دنبه هایم کو😢/صورتم یه طوری جوش زده که دیگه نمیتونه عروسی فامیل باشه😞ایندفعه عروسی خودم در پیشه😂/     دریای جو ساحل ندارد😏/اینجا تبریز است و شخته در حال کسیدن🙄 دوندوخ🥶🥶 / نامه ای به فرزند آیندم:عزیزم من داف نیستم.... بلوندملوند نیستم.... بلد نیستم عشوه بیام.... نمیتونم مخ باباتو بزنم🤐🙄🤕☹️😁/شماها چطوری اینقد دافین؟ 😕🤔 من نهایتش بتونم گوگولیه بامزه باشم🤕🤐😒😖😞🙁🤧./واعظان کاین جلوه در محراب و منبر میکنند/چون به خلوت میروند آن کار دیگر میکنند/مشکلی دارم ز دانشمند مجلس بازپرس/توبه فرمایان چرا خود توبه کمتر میکنند😔😔/ من اینقدر بدشانسم که اگه میوه هم بودم یه نارگیل رو بلندترین درخت دنیا بودم که فقط یه میمون حاضر بود برای به دست آوردنم ریسک کنه🙄🤕😢😣😔😖 /شاعر میفرماید:"آی قیز دَلیسَن سَن/چوخ سِومَلیسَن سَن/دوزلوسان،شیرینسَن/مَنَه ناز اِدیسَن سَن/دوزلوسان شیرین سَن/مَنَه خوش گَلیسَن سَن" 😎🥰🥰 / تا اطلاع ثانوی گوشیاتونو رو حالت پرواز نذارین فکر میکنن موشک کروزه با موشک میزننتون🤪

خواستیم شادت کنیم انرژی بگیری فردا خودت خونه رو تمیز کنی ی ملتو درگیر ی مهمونیت و تمیزکاریت نکنی 

1396
حیف ما و مغزمونو و فسفرامون ک میگی دیوونه دیوونه خودتی ک دختر مردمو فراری دادی

من فراریش دادم؟؟

احسان میگیرتش دختره از خجالت چشاشو میبنده احسان تو دلش میگه لعنتی وا کن اون تیله های خوشگلتو ک دلمو ...

🤣🤣🤣🤣

تصمیم گرفتم از این به بعد با احساسم❤پیش برم نه با منطقم💤
زنگ زدم گفتن اومده گفته جاییکه پسر مجرد باشه نمیرم....مگه مجردا زامبی ان؟؟

یه عکس بده ببینیم چرا ازت ترسیده 😂😂شایدم زامبی هستی و خبر نداری

سلام برای شادی روح پدربزرگ عزیزم صلوات میفرستید؟♥

نه میره شرکت خدماتی میگه این چه وضعشه و عصبانیه بعد یهو تو شرکت با دختره چشم تو چشم میشه اسی تو چشای دختره که ترس برداشته نگاه میکنه و دختره سرش داد میزنه تو چه میدونی از دختری که کار میکنه تو خونه های مردم من هر چی باشم هرره نیستم بعد یهو اسی عاشقش میشه و بهش کمک میکنه چون خانوادش فقیره 

1579