1676
1605

من خونه مجردی دارم قرار بود امشب چندتا دوستام که باهاشون رودرواستی دارم بیان خونم.یکم خونم بهم ریز بودم زنگ زدم خدماتی یه دختره جوون ریزه را فرستادن منم دیدم بخواد پرده وصل کنه واینا قدش نمیرسه گناه داره اومدش بهش گفتم بعضی کارا سنگینه خودم تمومش میکنم شمام گردگیری وکارای دیگشو بکن.گوشیشو درآورد گفت میخوام یه زنگ بزنم هرچی منتظر شدم نیومد.رفتم حیاط دیدم فرار کرده....حالا اینا هیچی وسیله های شرکتشون  اینجا پلاسن...مهمونیمم که گند زده شد گفتم فردا شب بیان...اخه ادم چقدر بی مسئولیت؟؟

سخت است حرفت را نفهمند....سخت تر این است که حرفت را....اشتباهی بفهمند....حالا میفهمم که خدا چه زجری میکشد....وقتی این همه آدم حرفش را.....نفهمیده اند که هیچ ....اشتباهی هم فهمیده اند...👤دکتر شریعتی

به شرکت بگو

😍ما قدبلندا واژه ای به نام "این" نداریم چون از  ارتفاعی که ما نگاه میکنیم همه چی "اونه"😍😁آقایوننننننن داداشام،گوفته باشم،اینجه باس ماس.. یعنی کلش باس ماس. این تاپیک  و اون تاپیک لایک و کامنت ماس ماس.یعنی سااایت کلوهومش ماس ماس.. آبجیا فدا مدا  

وا خب زنگ بزن شرکتشون شاید اتفاقی افتاده

به نی نی یار میگم چرا ترکوندینم میگه واسه گذاشتن ایموجی خنده (تو اون روزا)       (تنها تاپیکم صفحه ۳  )       شما تو تاپیکای انفجاری صدام کنید من قول میدم با گریه بیام    🐎🐎🐎🐎🐎 پیتیکوووووووحححححههههه😍

زنگ بزن شرکت خدماتي شکايت کن

چرافرار کنه حالا؟

عزيزان❤اگه ممکنه لطفا برامون يه دونه صلوات بفرستين که هرچه زودتر بتونيم خونه بخريم🙏😍ممنون دوستاي مهربونم❤😍                                                                                          یبار مهمون داشتیم. سر سفره بابام اومد سالاد تعارف کنه. گفت :بفرمایید  کالاد ساهو 😐        ما😳      کالاد ساهو😎       بابام😨     من 😁          آخرشم يکي زد پس کله ي من،  رفت بيرون🤣🤣                                                                                           ❤ خداي من، چقد دلم يه خونه ي نقلي ميخواد که مال خودمون باشه،کمکمون کن،دستمونو بگير.ازت ممنونم که هميشه هوامونو داري.دوستت دارم خداي مهربونم❤

من چند مرتبه از این سایت مای پی‌شاپ صنایع دستی خریدم، واقعا راضی بودم ازشون. طبق زمانی که گفتن ارسال کردن

. پیگیری و پاسخگویشونم خیلی خوبه. بهتون پیشنهادش میکنم.

الان همه به خونه مجردی گیر میدن😁😁😁😁

فقط نخود 😂😂/با حضور آقایون مخالفین؟ بابا باریکلا بهتون بعضی خانمای متاهلیم که با آقایون چت میکنن همشون منم یه عالمه من 😏خانم محترم لااقل تویی که تعهد داری رعایت کن سایت و آبروی متاهلا رو به گند نکش از این به بعد ببینم خانم متاهلی کاری به غیر از تبادل نظر با آقایون انجام میده اسکرین میگیرم برای نی نی یار نگید به تو چه مربوطه و سرت به کار خودت باشه خیلیم به من مربوطه چون متاسفانه بعضی از همین خانما تو خصوصیم بودن و دوستم... به ما میگین بچه مدرسه ای و سایت پر شده از بچه مدرسه ای و سایت جای شما نیست لااقل من بچه مدرسه ای فرق متاهل و مجرد بودن و تعهد داشتن رو خیلی بهتر از بعضی خانمای مثلا متاهل و متعهد میدونم من بچه مدرسه ای با وجود داشتن همسر و زندگی نمیام سایت و آبروی متاهلا رو به گند بکشم 😒انسانم آرزوست 😑/من اگه میوه هم بودم یه نارگیل رو بلندترین درخت دنیا میشدم که فقط یه میمون حاضر بود برای به دست آوردنم ریسک کنه 😒/ یه پست گذاشته بودن که یکی از علائم کرونا حالت تهوعه بعد پسره زیرش پست گذاشته :حالت تهوع دارم ان شاالله که حاملم 😐😂/ شاعر میفرماید:«بزن بیرون از تنهایی برگرد کنارم/همونم که برای دیدن تو بیقرارم/نرو از روزگارم/که من طاقت ندارم/منم مثل تو به تنها شدن عادت ندارم»/اینطوریکه کرونا تو ایران جهش پیدا کرده فکر کنم بقیه ی ویروساهم بچه هاشونو برای پیشرفت بفرستن ایران 😐/ آسایش دو گیتی تفسیر این دو حرف است:شما درست میگی/باشه تو خوبی😒/شوهرت مثل جاده چالوس نباشه که همه باهاش خاطرده داشته باشن صلواات😒/ کاش یوزارسیف میومد عباشو رو منم مینداخت بعد که عباشو برمیداشت من لاغرو خوش هیکل میومدم بیرون با گریه میگفتم با من چه کردی یانبی؟دنبه هایم کو؟😢
1660

زنگ زدم گفتن اومده گفته جاییکه پسر مجرد باشه نمیرم....مگه مجردا زامبی ان؟؟

سخت است حرفت را نفهمند....سخت تر این است که حرفت را....اشتباهی بفهمند....حالا میفهمم که خدا چه زجری میکشد....وقتی این همه آدم حرفش را.....نفهمیده اند که هیچ ....اشتباهی هم فهمیده اند...👤دکتر شریعتی
الان همه به خونه مجردی گیر میدن😁😁😁😁

نه بابا منم خونه مجردی دارم خیلیم خوبه 

به نی نی یار میگم چرا ترکوندینم میگه واسه گذاشتن ایموجی خنده (تو اون روزا)       (تنها تاپیکم صفحه ۳  )       شما تو تاپیکای انفجاری صدام کنید من قول میدم با گریه بیام    🐎🐎🐎🐎🐎 پیتیکوووووووحححححههههه😍
نه بابا منم خونه مجردی دارم خیلیم خوبه 

خ.وش به حالت😂😂😂😂😂

فقط نخود 😂😂/با حضور آقایون مخالفین؟ بابا باریکلا بهتون بعضی خانمای متاهلیم که با آقایون چت میکنن همشون منم یه عالمه من 😏خانم محترم لااقل تویی که تعهد داری رعایت کن سایت و آبروی متاهلا رو به گند نکش از این به بعد ببینم خانم متاهلی کاری به غیر از تبادل نظر با آقایون انجام میده اسکرین میگیرم برای نی نی یار نگید به تو چه مربوطه و سرت به کار خودت باشه خیلیم به من مربوطه چون متاسفانه بعضی از همین خانما تو خصوصیم بودن و دوستم... به ما میگین بچه مدرسه ای و سایت پر شده از بچه مدرسه ای و سایت جای شما نیست لااقل من بچه مدرسه ای فرق متاهل و مجرد بودن و تعهد داشتن رو خیلی بهتر از بعضی خانمای مثلا متاهل و متعهد میدونم من بچه مدرسه ای با وجود داشتن همسر و زندگی نمیام سایت و آبروی متاهلا رو به گند بکشم 😒انسانم آرزوست 😑/من اگه میوه هم بودم یه نارگیل رو بلندترین درخت دنیا میشدم که فقط یه میمون حاضر بود برای به دست آوردنم ریسک کنه 😒/ یه پست گذاشته بودن که یکی از علائم کرونا حالت تهوعه بعد پسره زیرش پست گذاشته :حالت تهوع دارم ان شاالله که حاملم 😐😂/ شاعر میفرماید:«بزن بیرون از تنهایی برگرد کنارم/همونم که برای دیدن تو بیقرارم/نرو از روزگارم/که من طاقت ندارم/منم مثل تو به تنها شدن عادت ندارم»/اینطوریکه کرونا تو ایران جهش پیدا کرده فکر کنم بقیه ی ویروساهم بچه هاشونو برای پیشرفت بفرستن ایران 😐/ آسایش دو گیتی تفسیر این دو حرف است:شما درست میگی/باشه تو خوبی😒/شوهرت مثل جاده چالوس نباشه که همه باهاش خاطرده داشته باشن صلواات😒/ کاش یوزارسیف میومد عباشو رو منم مینداخت بعد که عباشو برمیداشت من لاغرو خوش هیکل میومدم بیرون با گریه میگفتم با من چه کردی یانبی؟دنبه هایم کو؟😢
1665

😐😐😐😂😂😂😂😂

فقط 14 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
((تیکر عروسیمون👰🏼🤵🏼)) در خانه ی ما 💒 ابراز احساسات 💏 بوسیدن💋 و در آغوش گرفتن 💖 مانند نفس کشیدن ، بدیهی و ضروری ست!😍👫💍 یک جهان 🌍 ۹ سیاره 🌌 ۲۰۴ کشور 👀 ۸۰۹ جزیره 🏝 ۷ دریا 🌊 و من افتخار آشنایی با تو را داشتم!! 😍👫💕
زنگ زدم گفتن اومده گفته جاییکه پسر مجرد باشه نمیرم....مگه مجردا زامبی ان؟؟

حق داشت

قبلش عنوان کن ک برات اقا بفرستن

زامبی نیستی، اما راضی هستی ی اقا کنار خواهرت بایسته خواهرت جلوش خم و راست شه کارکنه؟؟ 

خوب باشی باهات خوبم.برای اون مخاطبای خاص سایت::: چطوری توو مجازی هم حسادت میکنین لامصباااا😂ایشالله زندگیتون انقد اروووم بشه ک بیخیال ارامش زندگی بقیه بشین💓اگه یبار برات توضیح دادم و بازم بی ادبی کردی و جواب ندادم ینی از شعورت قطع امید کردم زحمت تایپ مجدد نکشیدم😂😂

یعنی چی! خب مثل آدم بهت میگفت که زنگ بزنی یکی دیگه رو بفرستن!

فقط 6 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شیخی به زن فاحشه گفتا مستی                             هر لحظه به دام دگری پابستی                               گفتا شیخا هر آنچه گویی هستم                                    اما تو چنان که مینمایی هستی
بنظرمن باید بعد بیست سالگی همه مستقل شن 

خوش به حال بچه هات🥰🥰🥰

نه ولی پسر مجرد ک شب مهمونی بده خونش ی کم ترسناکه و خطرناک 

بابا دوستام که همشون پسرن بعدم دو سه ساعت تا اومدنشون وقت بود این فوقش دو ساعت کار داشت

نه ولی پسر مجرد ک شب مهمونی بده خونش ی کم ترسناکه و خطرناک 

🤣😂😂😂😂😂😂😂😂

یعنی چی! خب مثل آدم بهت میگفت که زنگ بزنی یکی دیگه رو بفرستن!

منم همینو میگم خب.ادم اینقده درگیر؟؟

1645