2410
2553

ببخشید میدونم خسته شدین ازبس انرژی منفی دادم از بس همش نوشتم دخترم دخترم.. ولی این دختر تنها دارایی منه.. الانم از دست دادنش برام از همیشه نزدیکتره.. امشب برام از هر شبی سخت تره چون گفتن فردا باباش بیاد رضایت بده برای تراک گلو.. من هر صحنه ای رو برا دخترم دیدم گفتم اشکال نداره فدای سرش ولی نمیتونم اجازه بدم گلوشو سوراخ کنن.. مگه بچه ها چقد جون دارن. 15 ماه تو بدترین شرایط زندگی کرد حالا نمیزارم اینکارم بکنن.. اگه میشد رضایت نداد غمی نداشتم ولی گفتن رضایتم ندین تا چند روز از پزشکی قانونی رضایت میگیریم... دلم آتیشه هرچی بخوام بگم قابل گفتن نیست.. منی که هیچوقت بالاسرش گریه نکرده بودم امروز کل اون یه ساعتو بالاسرش زار زدم التماسش کردم چشماشو وا کنه. داغونم خیلی میترسم ازاینکه چشامو وا کنم ببینم چه زود دیر شده.. وقتی بالاسر آلا بودم دکترش ب یه دکتر دیگه گفت این بچه اصن درگیری شدید مغزی داره و باید تراک کنیم گلوشو.. به همین راحتی.. خیلی غصه خوردم چون دخترم با تمام درگیریای مغزیش تمام امید و وجود منه........ الان یه خواهشی ازتون دارم اینکه اگر میشه یجوری پربازدید کنید همه ببینن یه دعاش کنن شاید یه نفر فقط یه نفر باشه که دعاش پیش خدا ردخور نداشته باشه.. شاید امشب منم دخترم چشاشو وا کنه....آرزومه منم مث مامان گلمهر چندسال بعد بیام از حال خوب دخترم بگم 

خدا به هر حاجتی که دارید برسونتتون... خدایا همه ی مریضارو شفا بده اگر صلاحه دختر منم

بمیرم واسه دلت.

ما بجز دعا کاری نمیتونیم واست بکنیم. 

به طور غریبی دنیا داره پر میشه از آدمهایی که کنترلی روی رفتار و زندگی خودشون ندارن، ولی شدیداً اصرار دارن رفتار و زندگی دیگران رو کنترل کنن.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

بمیرم:(

اشالله هرچی زود تر خوب بشن خدا همه مریض هارو شفا بده:(

چِه خوبِه  کِ یِکی اِنقَدر دوسِت داشتِه باشِه کِ بَقیِه بِهِت حَسودی کنَن:)💙                                                                                          یِهو اومَدی تویِ زِندِِگیم وَ شُدی کُل زِنْدِگیم:)🧡                 #Ly⛓🖤                                                                     خدارشکر تنها دوست پسر شوهرم بوده😂💜مثل بعضیا بیچ نبودم که هفته ای دوبار رل بزنم😏😂
2714

عزیزم خدا به حال دلت رحم کنه و انشالله امشب چشای خوشگلشو باز کنه واسش ایت الکرسی و حمد میخونم 

گاو هم که باشی اگر در موقعیت مناسبی قرار بگیری ، هستند کسانی که تورا بپرستند ... !

بحق علی و اولاد علی خدا بهت کمک کنه امشب در حد توانم برای خوب شدن دخترنازتون صلوات میفرستم

داری میای قدمت رو چشامون قلب مامان و بابا😍😘میشه برای سلامتی قندعسلم صلوات بفرستید😊دوستون دارممممم....

عزیزم😭😭😭براش صلوات میفرستم ،ان شالله تافردا صبح حالش خیلییی بهتر میشهه،گریه نکن اصلا،براش انرژی مثبت بفرست بگو من مطمنم تاصبح حال دخترم بهتر میشه ،ان شالله به حق این شب عزیز این اتفاق میفته

به لطف خدا همین روزا(خیلی خیلییی زووود)تاپیک میزنم ؛ خدایا شکررررت که دخترمو شفا دادی.بگو الهی آمین

من همیشه تاپیکهاتونو  جز اولین نفرام ک میبینم با اینکه خیلی ام نمیام سایت میگم شاید حکمتی داره شاید با دل گناهکارم باید ی دعای ویژه کنم برای دخترتون. الهی به حق همین روز عزیز دخترت خوب میشه چشاشو باز میکنه میاد بغلت. 

2706