2726
عنوان

دوستان اگر میشه یه دیقه بیاین یه خواهی داشتم.. دخترم حال خوبی نداره

| مشاهده متن کامل بحث + 8244 بازدید | 259 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

قربونت برم انشالله همه چی درست میشه، اینم امتحان خداس انشالله ازش سربلند بیای بیرون. خدا بهت تحمل و صبر زیاد بده بتونی محکم باشی و این روزای سخت رو پشت سر بذاری و بعدا براش تعریف کنی سخت بود ولی فرشته کوچولوت مثل یه قهرمان ازش گذشت.

عزیزم من جزء ۴ قرآن رو برای یه حاجتی باید بخونم به نیت شفای دختر شما میخونم انشاالله که خوب خوب میشه و این شرایط رو پشت سر میذاری ....

فدات بشم با غصه خوردن خودتو اذیت نکن انشالله که حالش خوب میشه...

کاش دلها در چهره ها بود.....
متابولیک داشت. آنفولانزا که گرفت اینطوری شد

عزیزم عکس بزار هرطور  اروم میشی اونطوری رفتار  کن عزیزردلم

منم تو سینم تودس امروز خیلی گریه کردم ولی الان ازخدا میخوام اول الا بعدش ب من یه نگاه بندازه.خدا مارو ب جز خودت ب کسی واگذارنکن

خدا بچه هامو ب تو میسپارم

الهی بمیرم برا دلت منک اصلا نه میشناستمت نه چیزی حالم خراب شد .خدا به دل خودت نگاه کنه و شفای دخترتو بده.بدترین چیز برای یه مادر مریضی بچشه.عزیزم شنبه شهادت حضرت معصومه س .نذر کن دخترت که خوب شد حتما هر سال ختم صلوات بگیری.منم مامانم روضه داره حتما میگم که براش دعا کنن

ازته دلم میگم الهییییییی ک بحق فاطمه زهرا همین امشب خداشفاش بده اینقدر ازته دلم گفتم و اشکام داره میریزه ک فکر نکنم خدتمنه روسیاه و ایندفعه ناامید کنه

این کاربری سومه چرا تعلیق میشم 🤔🤔🤔🤔🤔

اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم🌹🌹🌹🌷🌷

حتماااااااا بخونین👇❤💚💜دو تا بچه بودن توی شکم مادر.اولی  میگه تو به زندگی بعد زایمان اعتقاد داری؟ دومی: آره حتما. یه جایی هست که میتونیم راه بریم شاید با دهن چیزی بخوریم. اولی: امکان نداره. ما با جفت تعذیه می شیم. طنابشم انقد کوتاهه که به بیرون نمی رسه. اصلا اگه دنیای دیگه هم هست چرا کسی تاحالا از اونجا نیومده بهمون نشونه بده. دومی: شاید مادرمونم ببینیم. ولی مگه تو به مامان اعتقاد داری؟ اگه هست پس چرا نمی بینیمش؟ دومی: به نظرم مامان همه جا هست. دور تا دورمونه. اولی: من مامانو نمی بینم پس وجود نداره. دومی: اگه ساکت ساکت باشی صداشو می شنوی و اگه خوب دقت کنی حضورشو حس می کنی.مثل دنياي امروز ما و خدايي كه همين نزديكيست.😍

الهی بگردم براش دعا کردم و کلی اشک ریختم عزیزدلم براش نذر کن نذر حضرت زهرا ردخور نداره 

انشاالله خدا به حق بچه تو شکمم محمدم که نذر حضرت محمد کردمش شفاش میده 

خدا جونم ممنون واسه همه چی‌...

از شدت ناراحتی نمیدونم چی بگم فقط الان از خدای شفای همه ی مریضارو میخام همینطورم دختر شمارو عزیزم 

امین

میشه ی صلوات برای پسرم بفرستین ممنون میشم ایشالا خدا حاجت شماهارو هم بده الهی آمین🤲😊😊🌹
2706