2703
2553
عنوان

استرس زایمان

74 بازدید | 11 پست

سلام بچه ها نزدیک زایمانمم خیلللللی استرس دارم بیش از حد همش از صبح تاشب بهش فکر میکنم و‌دعا میکنم خدایا خودمو بچم سالم بیرون بیایم شماهم اینجوری بودید

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من ماه هفتمم اسی. ی وقتایی استرس میگیرم. اما حقیقتش تجیحم اینبود ک الان ماه نهم بودم و هفته اخرو سپری میکردم. نهایت اذیت شدنت یک روزه گلم. ان شاالله هم خوش زاهستی و دو سه ساعته فول میشی و نی نی بغلته.ایشالا هم مث اونایی هستی ک با درد خفیف میری بیمارستان و میگم عه عه تو ک هفت سانت بازی. بدو بستری ک نی نیت تا ی رب دیگ بغلته. بخیه هم ک ایشالا نمیخوریو از همون شب زایمانت راااحته راحتی. شکمت ایشالا بعد زایمانت تخته تخت میشه😍

لایک نکنید اه
2720

من حاضرم کلی درد بکشم تو زایمان نفسی برام نمونه فقط بچم سالم باشه.

آرام باش هیچ چیزی ارزش این همه دلهره را ندارد:)👣               وقتی گریه کنی هیچکس بهت اهمیت نمیده تا شروع میکنی به خندیدنحسودیا شروع میشه پس بخند بخند بخند(:🙃
2714
من ماه هفتمم اسی. ی وقتایی استرس میگیرم. اما حقیقتش تجیحم اینبود ک الان ماه نهم بودم و هفته اخرو سپر ...

عززززیزدلم بابت حرفایه قشنگت مرسی گلم إن شاألله همچنیم توهم 

قربانت. بیمارستان کجا میخای بری؟ کلاس امادگی زایمان رفتی؟ 

بوشهری أم شهرستان گناوه قصدم بود بوشهر اما چون‌راه دوذه گفت همین گناوه‌برم ماما خصوصی ههم گرفتم...نه عزیزم نرفتم کاش رفته بودم