2737
2734

سلام دوستای عزیزم

من چند تا حاجت بزرگ دارم که یکیشون خرید یه خونه اس

خواهش میکنم برام دعا کنید منم ساعت ۶یاسین میخونم به نیت تون

به حق امام رضا 

به حق بسم الله 

برام دعا کنید خیلی تو اذیتیم

لطفاً برای خونه ایکه می‌خوام دعا کنید،مطمینم دعاهاتونو مرغ آمین می‌شنوه وجوابمو میگیرم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من برات دعا میکنم عزیزم.

تو هم برای من دعا کن.

حالم خوب نیست.

۱۷۶ جان                                                                           ۱۷۶ آرزو                                                                           ۱۷۶ استعداد پرپر شده
چرا ساعت ۶.منم حاجت دارم...

همینجوری

ساعت ۶وقت خوندنشو دارم

حاجت روا بشی عزیزم

لطفاً برای خونه ایکه می‌خوام دعا کنید،مطمینم دعاهاتونو مرغ آمین می‌شنوه وجوابمو میگیرم
2738

انشالله حاجت روا شی 

التماس دعا برای منم دعا کن لطفا

(اسمم معصومه اس)                                                         صدای خنده های خدارا میشنوی؟؟؟صدایت را شنیده و به آنچه محال میپنداری میخندد !!!
ان شاالله حاجت روا شی برامنم اطفا دعا کن🙏🙏🙏🙏🙏

خدا خیر و برکت بهت بده و حاجت روا بشی

من برات دعا میکنم عزیزم. تو هم برای من دعا کن. حالم خوب نیست.

خدا دلتو شاد کنه واز غم وغصه رها بشی عزیزم

دعا کن خدا صدامو بشنوه و شب بخوابم دیگه بیدار نشم

دانشجوی پزشکی و فوق لیسانس مهندسی شهرسازی و لیسانس ریاضی محض هستم/ کلا بیکار بودم و فقط رفتم درس بخونم😂😂😂😂 منتظر یه اتفاق قشنگم که میدونم به زودی اتفاق میفته🌹🌹🌹🌹عشق من، ماه من، تموم زندگیم برای داشتنت ۷ سال که هیچ؛ ۷۰ سال هم شده صبر میکنم، تو فقط باش، باش تا باهم زندگی بسازیم،مااااااه قشنگ من تو زیباترین و خاص ترین موجود روی این کره خاکی هستی، بعد از خدا پرستیدنت برای من به دور از عقل نیست، انقدررررررر عاشقت میمونم که جایگزین عشق لیلی و مجنون بشیم با این تفاوت که لیلی برای مجنون جون میده، دلم میخواد داااااد بزنم؛ اسمتو فریاد بزنم❤️❤️❤️❤️❤️خدایا خودت کمک کن🙏🙏🙏
برای منم دعامیکنی ترس واضطراب ووسواسم نابودبشه??فردامیخام برم دعابگیرم.دعاکن نتیجه بده

آن شاالله یه راه حل عالی ودایمی برا مشکلت پیدا کنی

2706