2726

سلام بچه ها وقتی شوهراتون تحویل نمیگیرن یا رفتار سرد دارن بعد از دلخوری یا ناراحتی واکنش شما چیه؟

شوهر من فقط کافیه حرفی بزنم باب میلش نباشه میره تو فاز بی توجهی با من.

منم حساسم دلم میگیره هی رو خودم کار میکنم که منم عین خیالم نباشه ولی نمیتونم یا گریه ام میگیره یا عصبی میشم .ولی شوهرم عین خیالش نیست کاراشو میکنه غذاشو میخوره با گوشیش ور میره ولی من همش غصه میخورم میگم چرا اینحوری میکنی؟اونم در جواب میگه چجوری میکنم مگه؟😡☹😢

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خودتو بزن کوچه علی چپ ...فهمیده خرص میخوری تلافی میکنه ب رو خودت نیار ی مدت درست میشه

همیشه میگم این دفعه دیگه حساسیت به خرج نمیدم زمان درستش میکنه ولی بازم طاقت ندارم.بی تفاوتی اونو میبینم بدتر حرص میخورم

سخته من تو شهر غریبم دلم میگیره اگه شوهرمم باهام سرد رفتار کنه ولی انگار خودش کلی حال میکنه ازین رفت ...

مثه منی منم شوهرم ماهی یه هفته میاد همش ماموریته با بچه کوچیک تو شهر غریب دارم افسردگی میگیرم

خب همه زندگی که همسرت نیست

شما هم برای خودت فعالیتهایی در نظر بگیر که اینجور مواقع سرگرم بشی

کتاب بخون..فیلم ببین...بافتنی بباف...برو بیرون قدم بزن...یا هر کاری که حالت رو خوب میکنه

بوم نقاشی و رنگ بخر بزار یه گوشه..هر وقت دلت گرفت یه طرحی،رنگی بزن روش ..

زنانی که کتاب می‌‌خوانندبرای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند.زیرا آنها با مطالعه می‌‌تواننددنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردنش مبارزه کنند!                                                     (لینک گروه تلگرام مشاوره @visionclinic)               

تو هم بی توجهی کن کار خودتو بکن اصلا انگار ن انگار ک اتفاقی افتاده محلش نذار خودش عین هاپو پشیمون میشه میاد 

لطفا لایکم نکنید مگه اینکه سخنِ خیلی حکیمانه و گهرباری گفته باشم😁اگه مخالف نظر منی ریپلای نکن❤من آدم مهربونی ام فقط خسته ام میفهمی؟خسته!ولم کنین ولم کنیییییییییین😐☹😅
همیشه میگم این دفعه دیگه حساسیت به خرج نمیدم زمان درستش میکنه ولی بازم طاقت ندارم.بی تفاوتی اونو میب ...

میفهممت من خودم ی مدت همینطور بودم ولی طلقت اوردم درست شد ...خودتو مشغول کن ب هرحال میاد سمتت

2706