2737
2734
عنوان

بچه ها بياين بگين ابروم رفت

982 بازدید | 69 پست

سر ازمايشگاه بايد خون ميگرفتيم استاد گفت يكي بياد بگيره اول خودش گرفت بعد من گفتم من ميگيرم ولي خون نميومد بعد يكي ديگه اومد گرفت استاد در مورد اون پسره گفت افرين ببينيد چقدر با اعتماد به نفس اعلام امادگي كرد بعد يكي از بچه ها به شوهي گفت خيليا اعلام امادگي كردن مهم اينه كي تونس خون بگيره

البته بگم تو گروه هاي ديگه هم خيليا نتونستن 

به نظرتون زشت شد؟

بچه ها ميخوام تا عيد لاغر شم قدمم بلنده خيلي سسكي ميشم😅😂

نه.

مردِ من چشمهایش لبریز از آرامش است...وقتی کنارم قدم میزند از هیچ چیز و هیچ کس ترسی ندارم...او معنای تمام و کمال واژه‌ی امنیت است...قول هایش قول است...تهِ چشمانش پاکی موج میزند...برای عاشقانه هایم مجنون است و برای بچگی کردن هایم پدر ...مردِ من مــــرد است و محکم...آنقدر محکم ک میتوانم با خیال راحت کنارش همان دختربچه‌ی ساده‌ باشم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

نه بابا بعضیا چرت و پرت زیاد میگن. اهمیت نده

دوستای گلم به جای راجب بنویسید 👈👈راجع به . به جای مضخرف👈👈مزخرف .  به جای توجیح👈👈توجیه. به جای فوش👈👈فحش. به جای تایپیک👈👈تا   پیک topic

🤣🤣🤣نه بابا

زشت اونه ک شهریه بدی و متوجه درس نشی،حداقل شجاعتشو داشتی خودتو محک بزنی و خطاتو پیدا کنی

خاهر من،عزیز من،عشق من،جیگر من،مادر من،دختر من،بانوی من،نکنننننننننننننن.....لایک نکنننن.....عاقا لایکم نکنننننن😣😣😣😣😣😣
2738

زشت کار اون بی شعوریه ک این حرفو زده حالم از این بامزه ها بهم میخوره 

ی بیمار روانی رو بستن ک خودکشی نکنه  تو اتاق بغلیی بیمار سرطانی داره برای زنده موندن التماس میکنه     زندگی همینه همین قدر مزخرف خدا یکی 
2706