1608
1605

من خودم قرن 19 

تو یکی از کشورای اروپایی 

با یه لباس پف دار اوجگل موجگل وسط یه مزرعه که صبحمو با جمع کردن تخم مرغا شروع میکردم

تنها دغدغم لباس جشن سال نو بود 

و یه دوس پسرم داشتم که ازدواجی بود با هم میرفتیم به گاوا و اسبا سرکشی میکردیم 😂

بعداز ظهرام همش کیک میخوردیم با مربا :/ 

اصنم نمیدونستم خاورمیانه کجاس 

زنداییامم وجود نداشتن  😂😆

کانادا یا سوئیس همین دوره

+خوش به حالت-چرا؟+همیشه میخندی-شبامم دیدی؟! +نه-از روزامم بیشتر میخندم😂 کلا اسکلم😐😁                                                            شعار  ملت ماااا؟؟شعار کشورما؟؟؟شعار هر ایرانیییی؟؟شعار هر دانشجو؟؟واااات؟اگه گفتی؟افرین همه باهم :مرگگگگگگ بر امریکا✋🔫😂😂بلند بگو امریکا دشمن ماست😒😒.     هروقت غلامعلی حداد عادل اسمشو به نوکر شیر خدا اهنگر دادرس تغییر داد منم به مثلث متساوی الساقین میگم دوبر سه بر برابر✋✋عزیزم به جای اینکه بیای با من دعوا کنی لحنت بده،لحنی که باهش متنو مبیخونی تغییر بده😂😐من حواسمو جمع میکنم لحنم بد نباشه شما هم لطفا حواستو جمع کن با لحن بد نخونی که فک کنی من قصد بی احترامی دارم     #هشتگ_دوس_دارم

همه  لباس  میپوشن  اما  هر  لباسی  خاص  نیست

1522

سال ۵۰۰۰ در آینده با تکنولوژی های بسیار پیشرفته و در پیشرفته ترین کشور ان زمان   

آیا معنی کلمه سپاس را میدانید ؟ سپاس کلمه ای ایرانیست و یادگار زرتشت که همواره میگفت سه چیز را پاس دارید:پندار نیک ( پاس یک ) گفتار نیک ( پاس دو ) کردار نیک ( پاس سه)...سه پاس ؛ پاسداشت و پاسداری از سه نیک. ایرانیان با گفتن " سپاس " به یکدیگر یاداور این سه مورد مهم میشدند.

عصر دایناسورها 😂 با یک بچه دایناسور دوست میشدم. بعدش منو به مامانش معرفی میکرد دیگه دوستشون میشدم و... باقی قضایا ...

یک منتظر...                                                               خبرای خوب تو راهه ...
8

دوره کوروش کبیر همینجا بودم بعدملکه ایران میشدم😁😁😁😁😁😁متوهم هم خودتونین

کاش یوزارسیف میومد عباشو رو منم مینداخت بعد که برمیداشت من لاغر و خوش هیکل میومدم بیرون با گریه میگفتم:"با من چه کردی یا نبی؟  دنبه هایم کو😢/صورتم یه طوری جوش زده که دیگه نمیتونه عروسی فامیل باشه😞ایندفعه عروسی خودم در پیشه😂/     دریای جو ساحل ندارد😏/اینجا تبریز است و شخته در حال کسیدن🙄 دوندوخ🥶🥶 / نامه ای به فرزند آیندم:عزیزم من داف نیستم.... بلوندملوند نیستم.... بلد نیستم عشوه بیام.... نمیتونم مخ باباتو بزنم🤐🙄🤕☹️😁/شماها چطوری اینقد دافین؟ من نهایتش بتونم گوگولیه بامزه باشم😖واعظان کاین جلوه در محراب و منبر میکنند/چون به خلوت میروند آن کار دیگر میکنند/مشکلی دارم ز دانشمند مجلس بازپرس/توبه فرمایان چرا خود توبه کمتر میکنند/ من اینقدر بدشانسم که اگه میوه هم بودم یه نارگیل رو بلندترین درخت دنیا بودم که فقط یه میمون حاضر بود برای به دست آوردنم ریسک کنه /شاعر میفرماید:"آی قیز دَلیسَن سَن/چوخ سِومَلیسَن سَن/دوزلوسان،شیرینسَن/مَنَه ناز اِدیسَن سَن/دوزلوسان شیرین سَن/مَنَه خوش گَلیسَن سَن" 😎 / تا اطلاع ثانوی گوشیاتونو رو حالت پرواز نذارین فکر میکنن موشک کروزه با موشک میزننتون🤪/ شوهرت مثل جاده چالوس نباشه که همه باهاش خاطره داشته باشن صلواااات
1563

زمان یوزارسیف 😂😂😍😍😂😂😂

همیشه فکر می‌کردم بدترین چیز توی زندگی اینه که تنها باشی. ولی حالا فهمیدم که بدترین چیز توی زندگی بودن با آدم‌هائیه که باعث می‌شن احساس تنهایی کنی.

لندن😍

عامو جونی خسمه اگ تو جوابتون طولش دادم درک کنین خیلی انرژی میخوا ک تایپ کنی خعلیاااا🤦‍♀️دعوا نکنین عیبه ینی توهر تاپیکی رفتم پاک جر بی چتونه عامو چتووونه🤨
تو زمانی مثل فیلم گیم آف ترونز

قرون وسطا😁😁

کاش یوزارسیف میومد عباشو رو منم مینداخت بعد که برمیداشت من لاغر و خوش هیکل میومدم بیرون با گریه میگفتم:"با من چه کردی یا نبی؟  دنبه هایم کو😢/صورتم یه طوری جوش زده که دیگه نمیتونه عروسی فامیل باشه😞ایندفعه عروسی خودم در پیشه😂/     دریای جو ساحل ندارد😏/اینجا تبریز است و شخته در حال کسیدن🙄 دوندوخ🥶🥶 / نامه ای به فرزند آیندم:عزیزم من داف نیستم.... بلوندملوند نیستم.... بلد نیستم عشوه بیام.... نمیتونم مخ باباتو بزنم🤐🙄🤕☹️😁/شماها چطوری اینقد دافین؟ من نهایتش بتونم گوگولیه بامزه باشم😖واعظان کاین جلوه در محراب و منبر میکنند/چون به خلوت میروند آن کار دیگر میکنند/مشکلی دارم ز دانشمند مجلس بازپرس/توبه فرمایان چرا خود توبه کمتر میکنند/ من اینقدر بدشانسم که اگه میوه هم بودم یه نارگیل رو بلندترین درخت دنیا بودم که فقط یه میمون حاضر بود برای به دست آوردنم ریسک کنه /شاعر میفرماید:"آی قیز دَلیسَن سَن/چوخ سِومَلیسَن سَن/دوزلوسان،شیرینسَن/مَنَه ناز اِدیسَن سَن/دوزلوسان شیرین سَن/مَنَه خوش گَلیسَن سَن" 😎 / تا اطلاع ثانوی گوشیاتونو رو حالت پرواز نذارین فکر میکنن موشک کروزه با موشک میزننتون🤪/ شوهرت مثل جاده چالوس نباشه که همه باهاش خاطره داشته باشن صلواااات
1523