2703
2553
عنوان

خانمایه لطفن بیایین کارتون دارم

125 بازدید | 15 پست

اونایی ک چند شکم زاییدن تاحالا میخوام نظرشونو بدن ببینم من بچم چیه البته هنو خیلی زوده ها ولی خا ذوق دارم از بیکاری و رفتن توتاپیکای جنجالی بهتره😉😂😂من شکم سوممه اما متأسفانه  بچه های قبلیم نموندن الان تقریبن دوماهه هستم دیگه البته هنو دوماه هم کامل نشده خب من برعکس بارداریایه قبلی اصن سره این تهوع ندارم ینی تا الان ک ندارم حالا بعدشو نمیدونم خیلی کم ویار دارم خیلی کم ها اونم رو لواشک اصن هیچ علاعم بارداری هم ندارم بنظرتون؟؟ چی میتونه باشه این فنچول 

مهم نیس درموردم چی فکر میکنن،،مهم اینه انقدرمهمم ک میشینن راجبم فکر میکنن😉☺

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
اون دوتا چی بودن؟

پسر یکیش ک دوماهه بود معلوم نمیشد ولی مادرشوهرم دید گف پسر بوده

2714
خب پ دیدی ک ربطی ب حال و احوالات نداره وهر چی میتونه باشه😊

اون که آره ولی خو بعضیا حدسشون دقیقه واین بدلیل تجربشونه فدا

من دقیقاعین شما بود حالتام و اینکه لاغر شده بودم مخصوصا از صورت بچم پسر بود

منکه نکشیدم تازگیا وزنمو ک بدونم کم شدم یان ولی دیشب شوهرم اومد خونه مامانم ک ی سر بهم بزنه گف صورت خیلی کوچیک شده مث دختربچه ها شدی 

من مامان سه تا دخترم ویارا همه فرق داره من سر دختر اول ویار لواشک وپرتقال با نمک زیاد حتی رو لواشک هم نمک میزدم ولی دختر دومی رو فقط قلیون میکشیدم زغالشم میخوردم سر سومی بینهایت از موبایل بدم میومد اگه اول صب دست کسی میدیدم تا اخر شب حالت تهوع داشتم وهمش درحال خوردن سیب بودم

منکه نکشیدم تازگیا وزنمو ک بدونم کم شدم یان ولی دیشب شوهرم اومد خونه مامانم ک ی سر بهم بزنه گف صورت ...

ای جانم 😍

خداوند هیچوقت دیر نمیکنه... هرچیزیو تو زمان درستش بهت میده  
من مامان سه تا دخترم ویارا همه فرق داره من سر دختر اول ویار لواشک وپرتقال با نمک زیاد حتی رو لواشک ه ...

الهی 😍😍چ ویارای با حالی داشتی 😉

2706