2726

سلام منو دخترعموم فوق العاده باهم صمیمی هستیم و خیلی باهم رفت امد داریم یکسالی میشه عقد بسته هستن امروز اومد پیشم درد دل کرد واقعا فکرم درگیرشه....و اصلا از فکرش بیرون نمیرم..شوهرش ادم خوبیه زحمت کشه و خلاصه مشکل خاصی نداره ولی کاری بخواد بکنه باهمه هماهنگ میکنه اخر دفعه ب زنش میگه ....دخترعموم میگفت دیشب شوهرم گفته ی برگ چک بنویس بده به پسرخالم برا ضمانت وام میخواد میگفت من هنگ کرده بودم ک چرا بدونی بمن بگه قول داده حتی شوهرش با زن پسرخالش هماهنگ کرده بوده و بیاد درخونه و از زنش چک رو بگیره ولی دیشب به زنش گفته دیگه دعوا شدیدی بینشون پیش امده و دخترعموم باشوهرش قهرکرده اومده بود ببینه چیکارکنه....ب نظرتون چیکارکنه ک شوهرش اول نظر زنشو بپرسه اینم بگم دخترعموم توهرکاری اول به شوهرش میگه :/ من نمیدونم چی بگم بهش شمابگید😢

چون میدونه زنش با کاراش مخالفه به زنش نمیگه که تو عمل انجام شده بمونه یا حوصله بحث و راضی کردن زنشو نداره درکل به نظرم به زنش اعتماد نداره شاید مث اونا تاییدش نمیکنه یا سیاست نداره با زبون خوش شوهرشوجذب کنه ولی اطرافیان به روی شوهرش میخندن اونم سمت اونا میره

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دختر عموت بگو مثل شوهرش رفتار کنه ک حساب کار دستش بیاد

همسرمهربونم💏چهل سال بعدجلوی آینه موهایم را شانه کنم..👵روسری آبی ام را بپوشم وآرام آرام بروم توی آشپزخانه..نگاهت کنم و بگویم :دیدی گفتم میان ..لبخند بزنی☺بگویی : چقدر قشنگ شدی😍یاد وقت هایی بیفتم که جوان بودم.👩ناراحت شوم که پیر شده ام 👵..زشت شده ام ..و تو باز بگویی با موهای سفید بیشتر دوستت دارم👵و من مثل بیست سالگی هایم ذوق کنم😍سر بزنم به قیمه ای که برای بچه هایمان پخته ام ..🍲بعد تو از نوه ی آخرمان بگویی.بگویی این فسقلی عجیب شبیه تو شده..من برایت چای بریزم.☕بچه هایمان بیایند.مدام بگویم :قند نخور آقا.چایی داغ نخور .. بذار سرد شه..تو لبخند بزنی☺من مثل چهل سال پیش شوم و جلوی بچه هایمان سرم را روی شانه ات بگذارم ..💑نوه هایمان را بغل کنیم .👶دخترهایمان سالاد درست کنند و غذا بیاورند ..پسرها سفره بیاورند و بشقاب بچینند..پسر اولمان بگوید :هیچی دستپخت تو نمی شه مامان..عروسمان خودش را برایش لوس کند و بگوید:پس دستپخت من چی ؟!پسرمان نازش را بکشد😍ما از حال خوششان ذوق کنیم ..زیر گوشت بگویم : مرد زندگی بودن را از خودت یاد گرفته.❤باز هم نگاه های مهربانت.👀و باز هم درد زانوهایم یادم برود ..بچه ها بروند خانه هایشان ..ومن از خوشحالی ده بار بمیرم که چهل سال است تو را دارم ..💏
2728
دختر عموت بگو مثل شوهرش رفتار کنه ک حساب کار دستش بیاد

منم همینوگفتم بهش کل سندا پولا همه چیز شوهرش دستشه گفتم برو بدشون بهش بگو من فقط امانتدار توهستم ن زنت....چیزی ک ازم نظرنمیپرسی و چیزی توش حق نظر و چیزی ندارم دست خودت باشه زندگیت 

منم همینوگفتم بهش کل سندا پولا همه چیز شوهرش دستشه گفتم برو بدشون بهش بگو من فقط امانتدار توهستم ن ز ...

ب حرف اگ فایده داشت که دیشب دعواشون نمیشد

همسرمهربونم💏چهل سال بعدجلوی آینه موهایم را شانه کنم..👵روسری آبی ام را بپوشم وآرام آرام بروم توی آشپزخانه..نگاهت کنم و بگویم :دیدی گفتم میان ..لبخند بزنی☺بگویی : چقدر قشنگ شدی😍یاد وقت هایی بیفتم که جوان بودم.👩ناراحت شوم که پیر شده ام 👵..زشت شده ام ..و تو باز بگویی با موهای سفید بیشتر دوستت دارم👵و من مثل بیست سالگی هایم ذوق کنم😍سر بزنم به قیمه ای که برای بچه هایمان پخته ام ..🍲بعد تو از نوه ی آخرمان بگویی.بگویی این فسقلی عجیب شبیه تو شده..من برایت چای بریزم.☕بچه هایمان بیایند.مدام بگویم :قند نخور آقا.چایی داغ نخور .. بذار سرد شه..تو لبخند بزنی☺من مثل چهل سال پیش شوم و جلوی بچه هایمان سرم را روی شانه ات بگذارم ..💑نوه هایمان را بغل کنیم .👶دخترهایمان سالاد درست کنند و غذا بیاورند ..پسرها سفره بیاورند و بشقاب بچینند..پسر اولمان بگوید :هیچی دستپخت تو نمی شه مامان..عروسمان خودش را برایش لوس کند و بگوید:پس دستپخت من چی ؟!پسرمان نازش را بکشد😍ما از حال خوششان ذوق کنیم ..زیر گوشت بگویم : مرد زندگی بودن را از خودت یاد گرفته.❤باز هم نگاه های مهربانت.👀و باز هم درد زانوهایم یادم برود ..بچه ها بروند خانه هایشان ..ومن از خوشحالی ده بار بمیرم که چهل سال است تو را دارم ..💏
چیکارکنه پس

والا نمیدونم همون حرفو اروم بهش بگه شاید فهمید😑

بنظرم خودتو بکش کناربهش راه حل نشون نده.چون اونا زن وشوهرن باز دوروز دیگ خوب میشن باهم.

بعدپیش شوهرش میگ فلانی این حرفارو بهم یادداد.و...

دروکل دیدم‌ک میگم

حالِ دِلم خوبه چون خُدا باهامه  وگرنه                                 میدونم دَرد از هر طرف دَردِ☘🥀                                             عضو گروه آبی💙وزن اولیه۷۶💙وزن هدف۷۰                             به امیدموفقیت🖐
بنظرم خودتو بکش کناربهش راه حل نشون نده.چون اونا زن وشوهرن باز دوروز دیگ خوب میشن باهم. بعدپیش شوهر ...

ن عزیزم. در اوحد من چیزی نمیگم فقط میخام بدونم چیکار باید کرد با این مدل ادم

سلام عزیزم. ببخشید مزاحم شدم. تو1تاپیک برا بارداری1ختم گفتین. میخواستم ببینم هرهفته فقط شنبه تا چهارشنبه باید بخونیم تا40شب؟ 

💞فان مع العسر یسری💞             صبورانه در انتظار زمان بمان! هرچیزدر زمان خودش رخ می دهد باغبان حتی اگر باغش را غرق اب هم کند درختان خارج از فصل خود میوه نمیدهند .۱۴۰۱/۰۵/۱۸ درست زمانیکه انتظارشو نداری معجزه اتفاق میفته.خوش اومدی معجزه زندگیم
2706