1600
1605
عنوان

صبحانه،ناهار،شام،خوشمزه😋❤

163 بازدید | 16 پست

بنظرتون این وعده های غذایی چه چیزایی میچسبه که سفره باشه😋😋😋😋❤❤ 

بنظر خودم صبحانه :سرشیر با عسل چایی یا  تخم مرغ با روغن حیوانی 😋😋😋😋

ناهارم : دمی گوجه با مرغ با نوشابه وسبزی🤩❤

شامم کوکو سیب زمینی با گوجه و سبزی و دوغ😁😁😁😁❤❤❤

اوووخی چه کم توقع

۲آذر۹۸ دختر قشنگم ب دنیااومد😍😍♥️♥️♥️♥️♥️امضای جدیدمو بخونید👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻یکی یدونه مامان وبابا،دیگه کم‌مونده قدم بذاری رو‌چشمامون😍برای دیدنت لحظه شماری میکنیم فرشته کوچولوی من😘میدونم دلم برای همه این روزا تنگ میشه،برای این لحظه هایی که تووجودمی وانقدربهم نزدیکی،برای لحظه هایی که تکون میخوری ومن قربون صدقت میرم،نمیدونی چقددوست دارم دخترم،حاضرم همه چی رو فدای یه لحظه خوشیت کنم،مامان وباباهمیشه پشت توان،نمیذاریم کسی اذیتت کنه،توفقط بیا چشم ما رو روشن کن ب روی ماهت،ای ماه تر ازماه🤩برای سلامتی نورچشمم یه صلوات میفرستین😊

مامانا تا عید خیلی نمونده 

اگه دنبال یه راه خوب واسه لاغری میگردی 

یه سر حتما به مابزنید

1613

صبحانه پنیر و گردو 😍😍

ناهار قورمه سبزی با کلیییی سالاد 

شام سوپ 😍

خدایا ما رو تو خیلی حساب کردیم❤️خوشحالی ینی چشات هم رنگ عسل باشه ینی یه موخرمایی لپ سوراخی باشی😁😻💍 .  میگن خدا سه چیز رو با ذوق بیشتری آفریده زن ، هنر ، عشق   دوست دارم بدونم خدا موقع آفرینش زن هنرمند عاشق چه حسی داشته                                                                     من یه دخترم با افکاری که روحمو به پرواز در میاره 😻یه نویسنده با رویاهای بزرگ              آقا پسری که باهات تبادل نظر می کنم فکر بد نکن در موردم 😊 
8

صبونه سرشیربامربای هویج یاپوره ی سیب زمینی بانون بربری

ناهار آبگوشت وسبزی خوردن

شام پیتزایازرشک پلو

فقط 16 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همه میگن بی خیال شواگه رف غصه نداره....تودلاشون ولی میگن حق داره بیچاره💔
با سوپ موافقم😋😋😅😅مخصوصا سوپ جو هر چی بخوری سیرنمیشی

اووووف دمت گرررررم 😍😍😍

افرررررین آفرین 

همینه سوپ جو 😍

خدایا ما رو تو خیلی حساب کردیم❤️خوشحالی ینی چشات هم رنگ عسل باشه ینی یه موخرمایی لپ سوراخی باشی😁😻💍 .  میگن خدا سه چیز رو با ذوق بیشتری آفریده زن ، هنر ، عشق   دوست دارم بدونم خدا موقع آفرینش زن هنرمند عاشق چه حسی داشته                                                                     من یه دخترم با افکاری که روحمو به پرواز در میاره 😻یه نویسنده با رویاهای بزرگ              آقا پسری که باهات تبادل نظر می کنم فکر بد نکن در موردم 😊 
1601