2733
2734
عنوان

زگیل تناسلی

| مشاهده متن کامل بحث + 271853 بازدید | 381 پست

برای درمان زیگیل تناسلی رفتم پیش دکتر مریم حاتمی کارش خیلی خوب بود و حدود ۶ ماه زمان برد تا این که کاملا خوب بشم الان خیلی راضی هستم و خدا رو شکر مشکلات قبلی رو ندارم. من ادرس سایتشون رو دارم میدم هر کی خواست بره سر بزنهhttps://drmaryamhatami.com/
09123050624

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

من خواهرم این مشکلو داشت،هرچی لیزر و فیریز و اینا استفاده کرد نشد،انقدر ترسیده بودیم که کلیا نذر کردیم،گفته بودن تبدیل به سرطان دهانه رحم میشه.تا یکی خدا خیرش بده بهمون معرفی کردن تو کار طب سنتی بود،یه خوراکی داد بهش هر روز میخورد بعد چند ماه خوب شد،یعدم‌گفت یک سال استفاده کن که دیگه ویروسش از پوستت بره.اگه خواستین بگین تا از خواهرم شمارشو بگیرم

من خواهرم این مشکلو داشت،هرچی لیزر و فیریز و اینا استفاده کرد نشد،انقدر ترسیده بودیم که کلیا نذر کرد ...

سلام عزیزم میشه لطف کنید بگید خواهرت چی مصرف میکنه ک بهتر شده

من کاری ندارم هرکسی هرچیزی میگه اما اینهایی که میگین اگه ازمایش قبل و بعد بیماران بزارن حق با همه شماست ولی من پیش حکیم برزگری درمان کردم ازمایش قبل و بعد درمان همه بیماران رو هم تو پیج خودش میزاره من از همینجا این میگفت فلانی درمان کرده منو میرفتم میدیدم که بازم سر و کله گانودرمایی ها اونجاست پیج حکیم برزگری 

Zigiletanasoli_hakimbarzegari

شماره اش هم ۰۹۳۹۴۲۸۷۳۱۷ هست خداییش با مدرک کارهاش رو انجام میده میگم بازم کمی بداخلاقه

ببین توی این جور مسائل که واقعا نمیشه با هرکسی دربارش حرف زد فقط باید پیش یه دکتر درست و حسابی رفت، یکی از دوستای منم متسفانه به یه سری دلایل به این بیماری دچار شد کلی تحقیق کرد درنهایت رفت پیش دکتر هما پرند توی سریعتی اون که خیلی تعریف می کرد و میگفت خیلی هم اخلاقشون خوبه

دکتر زنان باید بری عزیزم

آخ آره راست میگه بچه ها برای یه همچین مسئله مهمی خواهشا پیش دوست و آشنا نگید و تجویزای اونارو اجرا کنید حتما پیش یه دکتر خوب برید که سریع مشکلتون برطرف بشه
من خودم دکتر هما پرند رو میشناسم می تونید سایت و اینستاشم ببینید خیلی اخلاقش خوبه 

سلام دوستان میخواستم داروی قطعی زگیل تناسلی رو معرفی کنم این دارو صددرصد شفا دهنده و معجزه می کنه خودم امتهانش کردن، هیچ دکتری نتوانست دارویی رو تجویز کنه که فایده ای داشته باشه فقط پودر مو بر به نام واجبی که قدیما هم خانم ها وهم آقایون برا تمیز کردن، بدنشون از آن استفاده میکردن  به اسم واجبی یا نوره در همه دارو خانه ها موجود است خیلی عالیه استفاده کنید ودر عرض دو الا سه هفته نتیجه ی آن رو ببینید وقتی شفا گرفتید بر محمد آل صلوات بفرستید برا فرج آقایون امام زمان خیلی دعا کنید

2706