2726

توروخداااا توروخداااا من خیلی امیدوار بودم خیلی ریلکس بودم اصن یه درصد به دلم بد راه نداده بودم الان دکتر میگه این بچه شما نمیخواد هشیار شه بیا رضایت بده برا تراک گلو.... بخدا این کارو در حق بچم نمیکنم تمام عمر زجر کشید نمیزارم گلوشم دستگاه بزارن توروقرآن یجوری دعا کنید خدا صدامو بشنوه چیکار کنم آخه خدا😭😭😭😭

گلوش سوراخ کنن برا چی؟؟؟

ماماناچه حسی دارید وقتی بچه توشکمتون تکون میخوره باتصورشم قلبم میریزه موهای تنم سیخ میشه دیگه صبرم تموم شده گذشت اون جونیم بچگیم خوشگلیم شدم یه زن بالغ و پخته که هنوز هیچکس بهش نگفته مامان.منم دیگه خسته شدم بعضی شبا برا خودم رویامیبافم خودموحامله تصور میکنم وای که چه حس خوبیه دکترا جوابمون کردن گفتن فقط جنین اهدایی شوهرم دیگه ازسرش افتاده میگه دیگه حس بچه نداره خسته شدم از بس برای بچه خواهر و برادر و خواهرشوهر مادری کردم و خودم یواشکی مادرشون تصور کردم که چه حسی دارم اگه بچم باشه از عمق وجودم براشون مادری کردم ولی اونابه من نمیگن مامان.اونا بعدازچندساعت منو پس میزنن و میگن مامانمومیخام اونجاست که میفهمم من چقدرتنهام چقدر بی کس.راستی اگه بمیرم کی میفهمه من نیستم حسرت خیلی چیزاموند رودلم برای منم بادلای پاکتون دعا کنید تا خدا معجزشو نشونم بده😢😢

عزیزممم😔😔خداخودش شفاش بده ایشالازودزودهوشیارشه براش ایتوالکرسی میخونم

نزاررویاهات فقط درحدرویابمونن/اگرتوانایی فکرکردن به چیزیو داری قطعاتوانایی رسیدن به آن راهم داری☺👩‍💻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

سلام مامان آلا جون خیلی تو فکرت بودم انشالله به حق فاطمه زهرا به حق حضرت ابولفضل دختر کوچولوت زودتر شفا پیدا کنه 

دنیا به دست کسانی که کارهای شیطانی انجام می دهند،نابود نخواهد شد، بلکه به دستان کسانی نابود می شود که آنها رامیبینندو هیچ کاری نمیکنند.                                                                         (آلبرت انیشتین)
2706