1608
1605

من هم سن این بنده خدا هستم ولی نمیتونم مثل دختر بچه ها لباس بپوشم یا اینقدر جووون

تمام سعی من اینه که خانمانه لباس بخرم 

چرا

تنوع بالای محصولات ویژه مادر و کودک با تخفیف های استثنایی در فروشگاه اینترنتی پیلوا  ، 

در هر نقطه از ایران هستید خرید کنید و درب منزل تحویل بگیرید .

1522

چشه مگه:/ 

میخوام پرت بشم تو یک چاه عمیق و ببینم که از سرزمین عجایب سردرآرودم، میخوام پیترپن سرزده بیاد و منو به ناکجاآباد ببره، میخوام یه جادوگر پاهامو تبدیل به دم ماهی کنه تا به اعماق دریا سفر کنم، میخوام فرشته مهربون منو تبدیل به یه عروسک چوبی کنه تا از انسان بودن نجات پیدا کنم، کاش مثل یک خوناشام دویست سال در تابوتی تنها میخوابیدم و بعد وقتی بیدار شدم... هیچ چیز... نیست!

چند سالشه؟

ولی من عاشق اینم لباسای دخترونه بپوشم ولی شوهرم منو کرده عین زنای میان سال😥

اگه لباس بچه گانه👶👼 با کیفیت و قیمت مناسب 💃💃میخواین حتما حتما به آدرس اینستای  .Instagram.com/baby_clothes___baby سربزنین.کسایی ام که اینستا ندارن کانال تلگراممو سربزننbaby_clothes_baby 😊😊😊😍😍جنسام عالی ان قیمتام عالی تر.

با اجازه اسی 

بچه ها برا این تائیک گزازش بزنید شناسایی شدم هرکی زد لایک کنه صلوات میفرستم 

https://www.ninisite.com/discussion/topic/3450539/فکرای-مزخرف-و-شیطانی-تو-سرم-دارم

خدایا ترکم نکن    ✌ دور از ادبه اما به بعضی ها حتی نباید💩برنزه میشن فردا برات قیافه میگیرن😒والااااااااا👉 
1432

خیلی واضحه

سلایقتون یا علایق و عقایدتون یکی نیست. 

سن یکسان داشتن دلیلی نمیشه یه جور عقیده و علاقه و طرز فکر داشته باشیم و یه جور عمل کنیم

اتفاقات این چند وقت شاید برای خیلی ها تموم شده فراموش شده ... اما برای من  نشده... چیزای زیادی یادگرفتم که.... حالا بماند...یکیشون ولی این بود که فقط انسان های نادان هستن که به نطرات جانبدارانه و متعصبانه خودشون اصرار می‌ورزن و میخوان به همه تحمیل کنن... وای از روزی که پیش خودشون رسوا بشن...پس دوست عزیز! وقتی با من مخالفی و بخاطر تعصب میخوای حرف من رو نقد و نقض کنی منو ریپلای نکن، در غیر اینصورت اگه دلیل منطقی داری ریپلای کن. مطمئنم از یه گفت و گوی مودبانه و منطقی لذت خواهیم برد. 
1601

از من هم بزرگتره فکرشو نمیکردم. بهش نمیخوره

آدم تا وقتی بچه نداره احساس جوونی میکنه انگار بچه دار که میشی خیلی پخته و خانوم میشی🙄

ولی خب من هم همه مدل تیپی میزنم بستگی به مکانش داره

✈در همان کشوری که اشتباها هواپیمای مسافربری را با موشک می‌زند: ماهیانه معادل ۹ پرواز در جاده‌ها و خودرو های غیراستاندارد قربانی می‌گیرد. ماهیانه معادل ۶ پرواز در هوای آلوده خفه می‌شوند.سالیانه ۱۰ پرواز در حوادث کار سقوط می‌کندو سالیانه ۵ پرواز غرق می‌شوند.😔
چند سالته

۳۲

اگه لباس بچه گانه👶👼 با کیفیت و قیمت مناسب 💃💃میخواین حتما حتما به آدرس اینستای  .Instagram.com/baby_clothes___baby سربزنین.کسایی ام که اینستا ندارن کانال تلگراممو سربزننbaby_clothes_baby 😊😊😊😍😍جنسام عالی ان قیمتام عالی تر.
1578