2737
2734
عنوان

وزن نوزاد ۴ماهه

79 بازدید | 14 پست

سلام خانم ها خوبین وزن نوزادتون در مراقبت۴ماهگی چقد بوده؟؟؟

خدای مهربونم 😍 خدای عزیزم 😍ممنون که حاجت دلمو دادی خدایا ازت می‌خوام حاجت دل دوستای گلمم بدی ..مامان دوتا جوجه شیطون هستم مهتاب ومهدیار

7و نیم بود 

به اینا نگاه کنید😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐اینام به شما نگاه میکنن جالبه نه منم خودم اول باورم نمیشد               یکی و دارم شب و روز به فکرمه😍😍.     طلبکاره پولشو میخواد😐

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

درست یادم نیست فک کنم۵۹۰۰

اگر که به برنامه زندگی پس از زندگی علاقه دارین بهتون پیشنهاد میکنم که این مستند صوتی رو هم گوش کنین. https://aminikhaah.ir/%d9%85%d8%b3%d8%aa%d9%86%d8%af-%d8%b5%d9%88%d8%aa%db%8c-%d8%b4%d9%86%d9%88%d8%af  هرکاری کردم آبی نشد. دستتونو روش نگه دارین، بعد که آبی شد بزنین روی باز کردن
2731

من ۳ ماهگی بردم ۶کیلوو ۴۰۰ بود ایشالا بیستو هشتم میبرم ببینم چطوره وزن نینیه شما چقد بود؟

میخوام پرت بشم تو یک چاه عمیق و ببینم که از سرزمین عجایب سردرآرودم، میخوام پیترپن سرزده بیاد و منو به ناکجاآباد ببره، میخوام یه جادوگر پاهامو تبدیل به دم ماهی کنه تا به اعماق دریا سفر کنم، میخوام فرشته مهربون منو تبدیل به یه عروسک چوبی کنه تا از انسان بودن نجات پیدا کنم، کاش مثل یک خوناشام دویست سال در تابوتی تنها میخوابیدم و بعد وقتی بیدار شدم... هیچ چیز... نیست!
من ۳ ماهگی بردم ۶کیلوو ۴۰۰ بود ایشالا بیستو هشتم میبرم ببینم چطوره وزن نینیه شما چقد بود؟

۸کیلو میگن زیاده....

خدای مهربونم 😍 خدای عزیزم 😍ممنون که حاجت دلمو دادی خدایا ازت می‌خوام حاجت دل دوستای گلمم بدی ..مامان دوتا جوجه شیطون هستم مهتاب ومهدیار
۸کیلو میگن زیاده....

حرف مفت میزنن بچه من تپلی بود اللن که چهاردست و پا میره و وروجک شده حسابی لاغر شده

به اینا نگاه کنید😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐اینام به شما نگاه میکنن جالبه نه منم خودم اول باورم نمیشد               یکی و دارم شب و روز به فکرمه😍😍.     طلبکاره پولشو میخواد😐
وزنش ۹کیلو بود

چیزی نگفتن؟؟؟شیر خودتو میدی یا شیر خشک؟؟؟

2738
حرف مفت میزنن بچه من تپلی بود اللن که چهاردست و پا میره و وروجک شده حسابی لاغر شده

چند وقتشه گلم؟؟؟

گفتن ۱۰روز دیگه بیا برای وزن گیری مجدد..مامانم میگه لازم نکرده بری....

چند وقتشه گلم؟؟؟

۱۱ماه

گفتن ۱۰روز دیگه بیا برای وزن گیری مجدد..مامانم میگه لازم نکرده بری....

من رفتم و گفتم بنظر خودم خوبه چون میدونم به جنب و جوش بیفته لاغر میشه گفت دیر میتونه حرکت کنه گفتم خودم بهتر میدونم هیچی نگفت 

۱۱ماه

ای جان زنده باشه...دختره؟؟؟

ای جان زنده باشه...دختره؟؟؟

بله گلم

چیزی نگفتن؟؟؟شیر خودتو میدی یا شیر خشک؟؟؟

گفتن اضافه وزن داره ولی دکتر گفت اشکال نداره چون بعداز شش ماهگی وزن کم میکنن..شیرخودمو میدم و کمکی شیرخشک هم میدم روزی دوبار

الحمدلله شکراً شکراً و حمداً..
2706