2726
عنوان

رژیم غداییم درسته😂😁

92 بازدید | 10 پست

صبحانه ی دولقمه پنیر 🙄

ظهر ساعت ۲یا ۳ اگه مرغ بود که یکم نون میزنم تو لا اب مرغ میخورم اگرم نه که تخم مرغ اپز میخورم🙄🙄🙄

شبم که غدا ابکی بود میخورم نباشه هم نون خالی میخورم یا نون پنیر ☹☹☹☹

الان امیدی هست به کاهش وزنم  بعد اینکه وعده های غذای رو میخورم شروع ب راه رفتن میکنم میان وعده هامم که میوه بود میخورم نبود چایی میخورم😅😅😅😅

تازه باردارم هستم 😕😕😕بهداشت گفت وزنت زیاد شده باید رژیم بگیری اگه اینبار بیای از ۱کیلو بیشتر کرده باشی وزنتو میفرستم نمیدونم کجا و کجا که باید هزینه های زیادی بدی😫😫😫منم سعی کردم رژیم بگیرم بااین وضعم ..همه باردارن میخورن همه چی من باید رژیم بگیرم ...دیروز رفتم سونو گفت زایمانت طبیعیه الان وزن من بره بالا رو زایمانم تاثیر بدی داره؟؟؟اخه من اگه بخام رژیم بگیرم بچه بیچارم از کجا وزن بگیره

امیدی ب کمبود ویتامینای خودت هست،این چ طرز رژیمه شما اتفاقا نون رو کم کن پنیر نخور همش سردی!میوه سبزیحات و پروتین بخور اگه استراحت نیستی حتما پیاده روی برو

همیشه دنبال یه عشق واقعی بودم یکی که رفیق باشه، یکی که برای درد دل کردن باهاش چرتکه نندازم ک نکنه بعدا تو سرم بزنه،یکی که خیاااالم راحت باشه زیباترین و بهترین دختر شهرم براش،یکی که تکیه گاه تنهایی ها و غصه هامه یکی که پایه خل بازی هامه ولی خب همیشه که آدم به خواسته هاش نمیرسه😊اصولا من به هیچ خواسته ای نمیرسم مگر خلافش ثابت بشه، دنیا یه عشق به من بدهکاره...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
سر خود رژیم نگیر.برو پیش یه متخصص تغذیه ای چیزی..چیزایی باید بخوری که وزن بچت بره بالا ولی خودت نه

خب همین دیگه رفتم دکتر تغذیه که تو بهداشته گفت برنج نخور ابگوشت نخور نمیدونم چی نخور چی نخور🤐🤐🤐🤐🤐خوب من اینارو نخورم بیام تورو بخورم😒😒😒😒😒 دیگه چی میمونه که ادم بخوره واقعا

عزیزم فقط نون و برنج و شیرینیجات کم بخور بقیه همه چی بخور نون نزن تو اب مرغ بخور بلکه یه تکه از مرغ و ابش رو خالی بدون نون بخور خیلی هم اذیتی اصلا بهداشت نرو دکتر خودت بری کافیه بهداشت الکی ادمو میترسونن بذار این ماههای اخر واست با ارامش بگذره خودت رعایت کن 

محتاجم به دعا