2726
عنوان

دوستان میاید سوال دارم باردارم

79 بازدید | 13 پست

دیشب تا صبح دو سه بار یه تیر وحشتناک حس کردم تو واژنم اینا چیه دیگه .اوایل بارداری حس میکردم اما نه به این شدت .که گفتن طبیعیه الان چی ؟؟راستی دل دردو کمر دردم در حد چند ثانیه دارم دو سه بار در روز این اتفاق میفته

۳۰ هفته ام 

پسر نازم عاشقتم  

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

عادیه .

دوتا سقط داشتم خیلی افسرده شدم تا بالاخره فهمیدم باردارم دوباره امید گرفتم واسه موندن دخترم هم شیاف میرنم؛هم آمپول؛هم استراحت مطلقم میشه دعا کنید واسم بمونه سلامت بغلش کنم ممنون
2728

طبیعه عزیزم چون کانال زایمان داره اماده میشه😀

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                                          لبخند بزن دوستم :)            
ن نداده

نمیدونم چرا بعضی دکترا کوتاهی میکنن نمیدن

توی بارداری پروژسترون واقعا مثل ی مسکن هست که تمام درد هارو میندازه من از هفته پنجم میزاشتم تا اخر تازه مواقعی که درد زیاد داشتم دکترم میکفت دوتا بزار

سلام ایناز جون خوبی عزیزم اینا طبیعیه ولی بازم نگرانی به دکترت اطلاع بده حتما

سلام عزیزم خوبی ؟

شنبه حالا نوبت دکتر دارم بهش میگم .

شما سونو ۲۸ تا ۳۲ رو رفتی ؟الان چند هفته ای؟

پسر نازم عاشقتم  
سلام عزیزم خوبی ؟ شنبه حالا نوبت دکتر دارم بهش میگم . شما سونو ۲۸ تا ۳۲ رو رفتی ؟الان چند هفته ای؟

من31هفته ام اره28هفته رو رفتم تو چی عزیزم

همراه شو عزیز...همراه شو عزیز...تنها نمان به در.کین درد مشترک...هرگز جداجدا درمان نمی‌شود.
من ۲۹ هفته و ۴ روز رفتم ۱۴۰۰ بود به نظرت خوبه؟؟ وزن نی نی شما چقدر بود؟

من28هفته و3روز رفتم1500بوددکتر گف خیلی درشته بعدشم معلوم شددیابت بارداری گرفتم که بچه اینقددرشت شده .اره وزن نینیت عالیه عزیزم

همراه شو عزیز...همراه شو عزیز...تنها نمان به در.کین درد مشترک...هرگز جداجدا درمان نمی‌شود.