1600
1605

خداحفظشون کنه

به نام خدا😶من ازدست مردا فرار کردم اومدم‌سایت زنونه واسه چییی درخواست دوستی میدی مردحسابی؟🤢نکن حاجی نکننننن..شرمت باد💨✋✋✋میپرسین چرا ترشیده؟میگم که ی روز ازمامانم پرسیدم‌ننه واسم خواستگارنیومده گفت نهههه✌🤐داداشم داشت ردمیشد مث خرعر زد گفت هاااااارهااااارترشیده😶داشتم فحش میدادم بهش وهمزمان تونی نی سایت ثبتنام میکردم که از سوز وجودم یهو دیدم زدم ترشیده وتائیدشده😐حالا اگه یه ذره شعور داشته باشی کاربر عزیز ایتقدنمیپرسی و مسخره نمیکنی😏ترجیح میدم بترشم‌تا ازدواج کنم بیام اینجا بزنم توسرم😝😝

مامانا اگه دنبال یه آتلیه خوب هستین برای بارداری و نوزادی و غیره ...

ما ینجا کلی دکور قشنگ داریم به ما سر بزنید

1613
امضات عالیه😂ما ک متاهلیم هم هیچ غلطی نکردیم بخدا همش دردسره

اره میدونم😂😂

به نام خدا😶من ازدست مردا فرار کردم اومدم‌سایت زنونه واسه چییی درخواست دوستی میدی مردحسابی؟🤢نکن حاجی نکننننن..شرمت باد💨✋✋✋میپرسین چرا ترشیده؟میگم که ی روز ازمامانم پرسیدم‌ننه واسم خواستگارنیومده گفت نهههه✌🤐داداشم داشت ردمیشد مث خرعر زد گفت هاااااارهااااارترشیده😶داشتم فحش میدادم بهش وهمزمان تونی نی سایت ثبتنام میکردم که از سوز وجودم یهو دیدم زدم ترشیده وتائیدشده😐حالا اگه یه ذره شعور داشته باشی کاربر عزیز ایتقدنمیپرسی و مسخره نمیکنی😏ترجیح میدم بترشم‌تا ازدواج کنم بیام اینجا بزنم توسرم😝😝

عالیه.

ی سوال؛عرضش کم نیست؟

بزرگترمیبافتی ک تا دوسالگی استفاده کنی ازش

فقط 11 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
هر لحظه این را به یاد داشته باشید که اندازه مشکلاتت از قدرت خداوند خیلی کوچکترند.پس همواره با خودت زمزمه کن:لا حول و لا قوه الا بالله
8
عالیه. ی سوال؛عرضش کم نیست؟ بزرگترمیبافتی ک تا دوسالگی استفاده کنی ازش

اندازه پتو دخترم کردم الان دو سال و نیمشه هنوز استفاده میکنه 

یه پتو بزرگ هم براش خریدم قبلا

فقط 7 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
فرشته های کوچولوی من ...
خیلی قشنگه.چقد هزینش شده منم ببافم.بافتش چجوریه؟بامیله معمولیه؟

غلاف کامواشو بخوای دونه ای بگیری ۲۲ تومنه برای این پتو با عرض ۵۰ گره ۷ تا گرفت 

با دست میبافن

فقط 7 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
فرشته های کوچولوی من ...
اندازه پتو دخترم کردم الان دو سال و نیمشه هنوز استفاده میکنه  یه پتو بزرگ هم براش خریدم قبلا

لابد تو عکس کوچیک دیده میشه.

الهی سالم بیاد بغلت و عاقبت بخیر بشه

فقط 11 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
هر لحظه این را به یاد داشته باشید که اندازه مشکلاتت از قدرت خداوند خیلی کوچکترند.پس همواره با خودت زمزمه کن:لا حول و لا قوه الا بالله
1523

کاموا تریکو؟؟؟ چه قیمته هر کلاف؟ 

🏴🏳️💙❤️💚... این جهان کوه است و فعل ما ندا، از ندا ها سوی ما اید صدا 💙❤️💚 هی تویی که داری امضامو می خونی! اره با خودتم، امیدوارم خیلی زود یه اتفاق خوب واست بیافته 😍🤗.                                        ❤️💙💚(من مطمئنم همه چیز همونطور می شه که می خوام) 😍😍💙💚❤️ 
کیلویی بگیری از عمده فروشیا فک کنم ۶۰ باید باشع اگه اشتباه نکنم 

مرسی 

🏴🏳️💙❤️💚... این جهان کوه است و فعل ما ندا، از ندا ها سوی ما اید صدا 💙❤️💚 هی تویی که داری امضامو می خونی! اره با خودتم، امیدوارم خیلی زود یه اتفاق خوب واست بیافته 😍🤗.                                        ❤️💙💚(من مطمئنم همه چیز همونطور می شه که می خوام) 😍😍💙💚❤️ 
1578