2737
2734

یک ماهشه دیشب رو شکمشو سینش ریخته بود الان نگا میکنم کل بدنش ریخته چ خاکی ب سرم کنم هر لحظه ی مشکل پیش میاد😭😭😞

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ببر دکتر شاید کهیر باشه شایدم سرخچه ای چیزی باشه واسه همین میگم ببر البته سرخچه تب هم داره حواست باشه بهش

من درین تنهایی فکر یک بره ی روشن هستم که بیاید علف خستگی ام را بچرد......!
2738

آلرژی! 

جوش چرکی یا دونه قرمز!؟ 

بچه منم داره، اگه یه شکلات کوچولو بخورم که تو ترکیباتش شیرخشک باشه اینطوری میشه

یه ماهه لبنیات و هرچیز مشکوکی نخوردم، اما بازم رو سینه و دور گردنش دونه میزنه... 

شنبه باید ببرم تست حساسیت ببینم دیگه به چی حساسه

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️
2706