2726
عنوان

دماغ عملیا و نیاز به عملیا بیان

372 بازدید | 29 پست

سلام خانوما واکنش همسراتون نسبت به حس و گفتار شما به دماغتون چیه؟اصلا چیا میگین و عکس العمل العمل اون چی بوده؟(روی سخنم با خانومایی هست که واقعا بینیشون ایرادداره نه کسایی که ناز کنن!)چطوری راضیش کردین واینا همه تجربیاتتون رو بگید لطفا

یه دختر توعمل مرده بود یادتونه؟ استرس ندارین؟

بینی گوشتی کسی عمل کرده چطور بوده؟خیلی درد داره؟

من 3 سال رو مخش بودم آخرم راضی نشد خود سرانه رفتم دیگه چاره نداشت باهام اومد   ولی از عملم راضیم   شوهرم هنوز میگه باورم نمیشه که رفتی 

من ، معـــــــــلم هستم زندگی پشت نگاهم جاریست سرزمین کلمات تحت فرمان منست قصر پنهان منست قاصدک های لبانم هرروز سبزه ی نام خدا را به جهان می بخشد من معلم هستم هر شب از آینه ها می پرسم به کدامین شیوه ؟ وسعت یاد خدا را بکشانم به کلاس ؟ بچه ها را ببرم تا لب دریاچه ی عشق ؟ غرق دریای تفکر بکنم ؟ من معلم هستم درد فهمیدن و فهماندن و مفهوم شدن همگی مال من است من معــــــــــــــلم هستم💐💐💐

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من روز چهارممه عمل کردم هنوز آتل رو بینیمه درد ک اصلا نداشت استرس هم اصلا نداشتم با این ک خیلی ادم استرسیم اما امان از این روزا بعد الان اینقدر زشت شدم اصن یه قیافه دگ هییی

آنچه كم بود حرف نبود باور بود :)
2728

من بینیم گوشتی بود و ۴ماهی میشه ک عمل کردم.بیهوش میکنن چیزی از دردش نمیفهمی اون لحظه.ولی تا ی هفته بعدش ی ساعتایز دردمیگرف.ولی بااینک من پیش یکی از بهترین دکتراعمل کردم و۱۶تومنم هزینه کردم اونجوری نشد ک میخاستم.بااینک از قبل کلی ب پزشکم تاکیدکرده بودم ک نمیخام فانتزی باشه!اما بی توجهی کرد.و بعدعمل ک گفتم من ب شما ی چیزدیگ گفتم،درجواب فقد گفت لابدیادم رفته.ب هنین راحتی!

بر بی کسی من نگر و چاره ی من کن...زان کس، همه کس بی کس و بی یارترم من
من بینیم گوشتی بود و ۴ماهی میشه ک عمل کردم.بیهوش میکنن چیزی از دردش نمیفهمی اون لحظه.ولی تا ی هفته ب ...

عزیزم شما نسبت ب روزا اول ک اتل رو بینیت بود نوکش پایین تر اومده یا نه؟!چون مال من سربالاس الان اتل روبینبمه 

منم عمل كردم اوايل راضي نميشد ميگفت بينيت خوبه ولي ميدونستم الكي ميگه هيچي ديگه با كلي گريه و لوس كردن خودمو و ...راضي شد🤣

واسه حل شدنمشكلميهصلواتميفرستين!؟♥️خدايا شكرت بابت خانواده ي خوب همسر خوب شكرت هزاران بار♥️
عزیزم شما نسبت ب روزا اول ک اتل رو بینیت بود نوکش پایین تر اومده یا نه؟!چون مال من سربالاس الان اتل ...

پایین تر ک اومده.ولی بازم خیلی سربالاس.و من دوست ندارم 

بر بی کسی من نگر و چاره ی من کن...زان کس، همه کس بی کس و بی یارترم من
مال من الان بعد۴ماه اینجوره تقریبا.مال تو پایین ترمیاد.قشنگ ترمیشه

خدا کنه عزیزم من اصلا این بینی ب قیافم نمیاد فاصله لب و بینیمم حس میکنم زیاد شده اصلا زشت شدممم ایشالهه مال شما هم ب مرور خوب شه گلم

2706