2733
2734

کلا برنامه داشته تو ذهنش که با من ازدواج کنه که پول گیرش بیاد از خانوادم. و اینکه میخواد بره خارج ویزا و اقامت بگیره شانسش دو برابر بشه با من. یعنی منم دنبال کار باشم یا ادامه تحصیل که اون شانسش برای گرفتن ویزا بیشتر بشه. الان ویزاش درست شد و کار پیدا کرد میگه ما با هم به نتیجه نمیرسیم و باید جدا بشیم. یعنی اصلا زندگی مشترک براش معنی نداره. من یک دختر همه چیز تموم بودم و تک فرزند. از لحاظ مالی و سطح زندگی خیلی بالاتر از اون بودم. با زندگی من اینجوری بازی کرد و الان در حال جدا شدنم. به نظرتون اینجور آدمها بعدا پشیمون میشن؟ یا اصلا عذاب وجدان میگیرن؟   

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

مهریه رو بذار اجرا که ممنوع الخروج شه

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄

نه اصلا...چون با منم همچین بازی شد...اما من از دماغش در آوردم هر چند ۴ سال پیش ۵۰۰ میلیونم رفت هوا

الان زندان اب خنک میل می کنن...جدا شو...فکر اینکه اون ناراحت میشه هم نکن اینجور آدما شرافت ندارن تا ناراحت بشن

2738

عذاب وجدان میگیرن شک نکن

من با لاشی ترینشون بودم،و بازم گاهی دنبال راه برگشتن هستن ک خیلی نامردیه ولی اخلاقشون هیچوقت عوض نمیشه 

چون میدونن چ عشق نابی رو از دست دادن،ولی زوری نگهش ندار ،خدا بهترشو واست رقم میزنه فقط باید صبر کنی البته نمیگم تلاش نکن ،اگه میدونی با تلاش بیشتر نگهش دار نگهش دار ولی زوری نه 

خاهر من،عزیز من،عشق من،جیگر من،مادر من،دختر من،بانوی من،نکنننننننننننننن.....لایک نکنننن.....عاقا لایکم نکنننننن😣😣😣😣😣😣

تا میتونی حرصش بده مهریت چندتا سکه؟؟؟ بخاطر مهریه ممنوع الخروجش کن پدرشو در بیار نع این ادما عذاب وجدان سرشون نمیشه دوست شوهرم با یه دختر این کارو کرده بود تازه بهش افتخارم میکرد 

اینجور آدما نه قلب دارن نه ااحساس و عاطفه و پشیمون هم نمی شن چون خودشیفته هستن و حق خودشون میدونن که ...

دقیقا

کاش میفهمیدیم اگه نظر یکی باما فرق داره دلیل نمیشه نهایت بیشعوری رو به کار ببریم و بتوپیم بهش چه تو مجازی چه واقعی کاش آدما اونقدری که ادعای شعور دارن نصف همون ادعا شعور داشتن 
2706