2703
2553
عنوان

مادرشوهرم رو دعوت کردم ولی استرس دارم ازش

| مشاهده متن کامل بحث + 491 بازدید | 30 پست
خیلی کارخوبی کردی ،ادم چه کارخوب کنه چه بد نتیجه اش رومیبینه ،الا زن داداشم اجازه نمیده داداشم خونه ...

قوربونت برم. برای هیچ کسی بد نخواه  اون بچه برادر زاده شماست اگه آینده مشکلی برای زندگیش پیش بیاد شما هم عمه خانم ناراحت میشی .  بگو خدا این زن رو به را راست هدایت کنه.  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
اره خداییش به شوهرم دیشب گفتم  به خاطر خدا .اونم مادر  بعدم از جاریم یاد گرفتم جون اون ب ...

مادرم از بداش مادرشوهر نبوده از مادربراش مهربون تر بودههرجا تونسته کمکشون کرده این جوابش نبود جالبه سر چیز بی خودی هم ممنوع کرده 

کار خیلی خوبی کردی ک دعوتش کردی. انشاله خدا همیشه همراهت باشه و تنهات نذاره ولی باتوجه ب سابقه بیما ...

هفته ی پیش بعد یه ماه تقریبا زنگ زدم جاریم چون خونه ام حیاط داره اشپز خونه و دست شویی بیرون گفتم  محبوبه خانوم جاریم ،اگه ناراحت نمیشد من خونمون خیلی سرده مدام باید برم بیام 

شام درست کردم بردم خونشون چقدر هم تشکر کرد و قبلش بهم گفت هحالت بکش جای دختر مهی ولی من دوست داشتم جاریم رو 

بعد چون با مادر شوهرم فعلا حرف نمی زدیم ولی همسرم زنگ می زد بهش 

برادرش گفت شب مامانم بیارم ،ماهم گفتیم بیار

قوربونت برم. برای هیچ کسی بد نخواه  اون بچه برادر زاده شماست اگه آینده مشکلی برای زندگیش پیش بی ...

خدانکنه زندگی بدی داشته با شه انشالله خوشبخت ترین باشه برادرزاده ام ،مادرم اگه براش مادرشوهربدی بود بهش حق میدادم ازمادربراش مهربون تر بوده دیشب دلم برای مادرم کباب شد انقدرگریه کرده مریض شده توخونه راه میرفت اسم داداشم میگفت خودش کلی مریضی داره انقدرگریه کرده چشماش باز نمیشد انشالله که سر زن داداشم میاد

2714
خیلی کارخوبی کردی ،ادم چه کارخوب کنه چه بد نتیجه اش رومیبینه ،الا زن داداشم اجازه نمیده داداشم خونه ...

همه جا هم عروس خوب هس هم بد ولی اکثر اوقات اگه مادر یاخواهر شوهر درجایگاه خودشون بمونن عروس زده نمیشه. من خواهرشوهرم گاهی تفاوت نظرداریم وخیلی دوسش دارم ولی مادرشوهروپدرشوهرمن نمیتونن خوشبختی مارو ببینن والبته من هیچوقت ب شوهرم نمیگم نرو ولی بچه ها بعد ازدواج انقد درگیرن که دنبال ارامشن 

خدانکنه زندگی بدی داشته با شه انشالله خوشبخت ترین باشه برادرزاده ام ،مادرم اگه براش مادرشوهربدی بود ...

درست میشه .الهی هر چه زودتر عروستون متوجه کال اشتباهش بشه

همه جا هم عروس خوب هس هم بد ولی اکثر اوقات اگه مادر یاخواهر شوهر درجایگاه خودشون بمونن عروس زده نمیش ...

ما شمالیم زن داداشم تهران هردوماه سه ماه میاد مادرم ازجون براش مایه میزاره اسمش خالی صدانمی کنه همیشه یه جان بهش چسبونده از نظرمالی درتوانشون باشه کمکشون می کنن موقع برگشت تمام بازار رشت مامانم براشون میخره باخودشون ببرن ماهم به چشم خواهرمونبهش نگاه می کنیم تهران بریم تا دعوت نکنه خونش نمیریم به خودمون اجازه نمیدیم توزندگیش دخالت کنیم مشکل الا اینه پدرم یه ملکی خریده پول لازم داشته یه زمین داشت فروخت اول به داداشم زنگ زد اگه داری توبخر گفت ندارم اون یکی داداشم خرید الا میگه چرا فروختید اون ارث پسر من بوده 

چرانمیزاره؟ 

مادرشوهرایی که عروستون شکنجه میدین اذیت میکنین میگین حرف حرف شماست وفکرمیکنین کاری باهاش ندارین یادتون نره اونام خدادارن عدالت خداهم هست ازخدابترسین😭☹😕شبا باگریه میخوابم ازاشکهایم که بخدا گلایه میکنن وامانتن بترس خواهرشوهرای عزیزلطفا توقعتون ازبرادر متاهل کم کنین بخدااون مسئول خرج وهدیه ومناسب وکمک وقرض تووبچه وهمسرت نیس لطفا نگو یدونه برادرم کسی اون ازتوجدانمیکنه ولی بزاربراخودش وزنش خرج کنه مگرنه زنش میگه حرامت باشه
ما شمالیم زن داداشم تهران هردوماه سه ماه میاد مادرم ازجون براش مایه میزاره اسمش خالی صدانمی کنه همیش ...

وای یعنی چی وقتی پدرت زندس چه ارثی

پس بزارین همون قهربمونه

مادرشوهرایی که عروستون شکنجه میدین اذیت میکنین میگین حرف حرف شماست وفکرمیکنین کاری باهاش ندارین یادتون نره اونام خدادارن عدالت خداهم هست ازخدابترسین😭☹😕شبا باگریه میخوابم ازاشکهایم که بخدا گلایه میکنن وامانتن بترس خواهرشوهرای عزیزلطفا توقعتون ازبرادر متاهل کم کنین بخدااون مسئول خرج وهدیه ومناسب وکمک وقرض تووبچه وهمسرت نیس لطفا نگو یدونه برادرم کسی اون ازتوجدانمیکنه ولی بزاربراخودش وزنش خرج کنه مگرنه زنش میگه حرامت باشه
2706