2703
2553

بعد چند وقت که با مادر شوهرم رابطه نداشتیم زیاد یکی ،دوماه تقریبا ...اونم خودش باعث شده بود چون یکم به خاطر بیماری افسردگی توهم داره .به همسرم گفته بود تو گوشی من رو دزدیدی بیار پسش بده 

و کلا هم دوتا پسر داره چون برادر ش وضعش عالیه و ما وضعمون خوب نیست خیلی اون پسرش رو توی سر ما می زنه و برعکس خود برادر همسرم و حاریم خوبن خداییش 

ولی به شدت علاقه داره بین ما حرف ببره بیاره که ما دوتامون فهمیدیم اصلا پیشش حرف نمی زنیم 

بعد مدت ها گفتم مادرررر هرچی باشه به همسرم گفتم به مامانت زنگ بزن بیارش خونمون شام 

همون طور که به مامان خودم میگم بیاد 

چون خودم پسر دارم میگم شاید منم بدتر از مادر شوهرم بشم ...ادم نمی تونه بگه 

ولی می ترسم از داستان های بعدش.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

خیلی کارخوبی کردی ،ادم چه کارخوب کنه چه بد نتیجه اش رومیبینه ،الا زن داداشم اجازه نمیده داداشم خونه مادرم بیاد دیشب کلی مادرم گریه کرد امیدوارم زن داداشم همین حس تجربه کنه خودشم یه پسر فقط داره

می ریم میایم 

یه مدت گفتیم نریم خیلی خیلی بد رفتارمی کرد 

زنگ کی زد به شوهرم میام دم خونت ابروت رو می برم تا این حد

شوهرم می گفت مادر من،من کی خوام چه کنم گوشی ساده ی تو رو اخه

2714
خیلی کارخوبی کردی ،ادم چه کارخوب کنه چه بد نتیجه اش رومیبینه ،الا زن داداشم اجازه نمیده داداشم خونه ...

عجب ابر قدرتی هستن این طور زنا

فقط دوست دارم بدونم چطوری شوهره به حرفش گوش میده

می ریم میایم  یه مدت گفتیم نریم خیلی خیلی بد رفتارمی کرد  زنگ کی زد به شوهرم میام دم خون ...

کار خیلی خوبی کردی ک دعوتش کردی. انشاله خدا همیشه همراهت باشه و تنهات نذاره

ولی باتوجه ب سابقه بیماری ک گفتی حواست باید باشه دیگه.ممکنه باز حرفی بزنن ک ناراحت بشید.بدل نگیرید. اخه ادم از فرد بیمار ک دلخور نمیشه.

اگه میخای استرست کمتر شه دوس داشتی برادرشوهروجاریتم دعوت کن.چون گفتی خوبن و باهاشون خوبی میگم.

وقتی از آخرین کتابی ک خوانده ای بیشتر از یک ماه گذشته است؛ لطفا با من صحبت نکن... ممنونم.
خیلی کارخوبی کردی ،ادم چه کارخوب کنه چه بد نتیجه اش رومیبینه ،الا زن داداشم اجازه نمیده داداشم خونه ...

اره خداییش به شوهرم دیشب گفتم 

به خاطر خدا .اونم مادر 

بعدم از جاریم یاد گرفتم جون اون بزرگتر از منه خیلی خوبه 

بهم گفت ببین من یه روز بدتر از تو مامان باهام بود صبر کن

2706