2737
2734

دکتر برام نوشته خارجی پیدانکردم داروخونه فقط دوتا داشته اونم ایرانی اسمش هیدروکسی پروژسترون درسته؟ نمیدونم استفاده کنم یانه. میگن خارجیش بهتره ولی پیدانمیشه. 

برامن فمولایف بود اسمش پیدانمیشد به زورخریدیم یدونه زدم بقیه اش دیگه زایمان کردم موند

٩شهریور ٩٨بچموشش ماهه زایمان کردم و ازدست دادم😔ولی خدابعد٨ماه یه دختر خوشگل بهم داد😍باوجود واریکوسل شوهرم که نه دارویی مصرف میکنه نه عمل میکنه😡هردوبارم بایه باراقدام باردارشدم...تاخدانخادبرگ ازدرخت نمیفته☺️خدایاشکرت 

چرا نمیدونی استفاده کنی یا نه؟مطمئنن دکترت یه چیزی میدونسته که گفته بزن

هیچ کس اینجا اطلاعاتش از دکترت بیشتر نیست

زنگ بزن از منشی دکتر بپرس که ایرانیشو بزنی اوکی هست یا نه

من فکر میکنم تو ماههای اخر زدم واسه جلوگیری از زایمان زودرس  ولی اینکه ایرانی بود یا خارجی یادم نیست

خدایا تنها ارزوم سلامتی و سربلندی دو قلوهامه ❤️❤️❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من پرولوترون میزدم بیشتر بگرد شاید پیدا شد

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست
چرا نمیدونی استفاده کنی یا نه؟مطمئنن دکترت یه چیزی میدونسته که گفته بزن هیچ کس اینجا اطلاعاتش از دک ...

بله عزیزم باید استفاده کنم ولی داروخونه امپول داده اسمش هیروکسی پروژسترون گفتم حتما اشتباه داده دکتر گفت پورلوتون که. فهمیدم این اسم فارسیش. همین ایرانی هم پیدانکردم. دکتر 5شنبه ها نیس

2738
عزیزدلم خدا پسرتو حفظ کنه الان دنیا اومده 6ماهه؟

ن شش ماه به دنیااومد ولی نموند

٩شهریور ٩٨بچموشش ماهه زایمان کردم و ازدست دادم😔ولی خدابعد٨ماه یه دختر خوشگل بهم داد😍باوجود واریکوسل شوهرم که نه دارویی مصرف میکنه نه عمل میکنه😡هردوبارم بایه باراقدام باردارشدم...تاخدانخادبرگ ازدرخت نمیفته☺️خدایاشکرت 

سلام دوست عزیزمنم پرولوتون میزنم اگه تهرانی داروخانه ۲۹فروردین داره البته باید نسخه ات فقط پرولوتون نوشته باشن و۵۰۰میلی باشه.من میگیرم موقع تزریق میگم نصفشوبزنن بقیشومیندازم میره

خداجونم عاشقتم 
سلام آیدا جون ی شماره هست که میگه کدوم داروخونه ها این دارو رو دارن پیدا کردم واست می فرستم آزمایش ...

قربونت برم ممنونم اگه بفرستی برام عالیه. الحمدلله دکترم گفت نرماله. بخیرگذشت

سلام دوست عزیزمنم پرولوتون میزنم اگه تهرانی داروخانه ۲۹فروردین داره البته باید نسخه ات فقط پرولوتون ...

نه عزیزم شهرستانم بازم ممنون. چرانصفشو بزنی خطرناک نیس؟ دکترت نگفته همشو بزنی؟ 

2706