2733
2734

سلام خوبین 

نزدیک ب ده روزه سینه درد شدید ...سینه هام هم درد میکنه هم حس میکنم سنگین شده 

خیلی جوش میزنم و کوفتگی بدن دارم حالتام عین موقع پریودیمه ولی حالا خیلی زوده 

کسی میدونه برا چیه ؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

علائم تخمک گذاریه نه بارداری

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️
2738
نکنه بارداری. من با دار که بودم سینه بزرگ شده بود. درد میکرد نمیدونستم از چیع

نمیدونم فک نکنم اخه دو روز پیش بیبی زدم منفی بود بیبی چند روزه نشون میده ؟ خیلی اذیتم دست میگیرم زیر سینه هام راه میرم گفتم اگ تا بعد موقع پری خوب نشدم میرم دکتر

خیلیا موقع تخمک گذاری همچین علایمی دارن

مطمعن هستم لحظه تحویل سال ۱۴۰۰من مادرم وبارها از خدا بخاطر اینکه حس مادرشدن ازم دریغ نکرده شاکرهستم الهی آمین خدایا شکرت من واسه همه منتظرا دعا میکنم شماهم واسه من دعا کنید لطفا تشکر
چقدر طول میکشه شما میدونین ؟ اولین باره اینطوری شدم 😵😵

سیکلاتون چند روزس؟

بله دیگه میدونم چون ده روز دیگه موعدتونه قطعا علامت بارداری نیست 

علایم بارداری از روز موعد پریودت تا یک هفته پدیدار میشه

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️
مال من عین سنگ بود باید مدام دست زیرش بود ولی دردم میکرد

اتفاقا قصد بارداری دارم ولی عید زیر نظر دکتر ... ولی حس خاصی ندارم اتفاقای اینطوری ب دلم میوفته ... فقط کاش زودتر خوب بشم خیلی بده 😵😵😵 دوستان میگن ا تخم گذاریه

2706