2726
عنوان

ممکنہ باردارباشم یاکیستہ؟😥😥

112 بازدید | 8 پست

من بخاطر پی سی او بودنم دائما فولیکولام کیست میشہ وتقریباھرماہ کیست دارم ک باتجویز پزشک واسہ خلاصی از اونا حاملہ بشم بھترہ ماہ پیش کیست 7سانت روب لطف خدادرمان کردم این ماہ گیاھی خوردم تافولیکول داشتہ باشم برای بارداری 14پری رفتم سونو ک بھم گف فولیکول سمت چپ کیست3سانت شدہ وسمت راست 12میلی ھست وازھمون روزقرص جلوگیری روشروع کردم تادرمان شم 3روزبعدش ھم نزدیکی داشتم بعد چنروز دردشدیدپریودی و معدہ دردو افت فشار داشتم تا امروزک 28پری ھست وبیشترھم تخمدان سمت راستم تیرمیکشہ ودوروز ب موعدم موندہ وبی بی منفیہ بخداخستہ شدم بس کیست درآوردم مگہ میشہ فولیکول 12باوجود قرص جلوگیری کیست شہ😭😭

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
عزیزم کیست 7 سانت و چطوری رفع کردی

ھم گیاھی ھم داروشیمیایی۔ صبحا سیاہ دونہ وعسل ۔ عصرھا رازیانہ وتباشیر دم میکردم میخوردم تا10روز۔ عرق فراسیون روزی دولیوان ۔ گلوگوفاژ و اچ دی و ویتاگنوسم خوردم 1ماھہ برطرف شد زاج وعسل وروغن زیتون روشیاف کردم 3شب زاجو قدنخودحرارت میدادم پودرش میکردم با1قاشق چایخوری عسل وروغن قاطیش میکردم باسرنگ تزریق میکردم

وقتی به دکترمیگفتم پریودم نامنظمه میگفت این ماه ال دی بخورواس ماه بعدش دارومینوشت هردفعه اول ال دی میخوردم ماه بعدش قرص خودم تعجب میکردم

یه صلوات واس خونه دارشدنم بفرستیدخوشگلا❤❤