1608
1605
عنوان

ممکنہ باردارباشم یاکیستہ؟😥😥

101 بازدید | 8 پست

من بخاطر پی سی او بودنم دائما فولیکولام کیست میشہ وتقریباھرماہ کیست دارم ک باتجویز پزشک واسہ خلاصی از اونا حاملہ بشم بھترہ ماہ پیش کیست 7سانت روب لطف خدادرمان کردم این ماہ گیاھی خوردم تافولیکول داشتہ باشم برای بارداری 14پری رفتم سونو ک بھم گف فولیکول سمت چپ کیست3سانت شدہ وسمت راست 12میلی ھست وازھمون روزقرص جلوگیری روشروع کردم تادرمان شم 3روزبعدش ھم نزدیکی داشتم بعد چنروز دردشدیدپریودی و معدہ دردو افت فشار داشتم تا امروزک 28پری ھست وبیشترھم تخمدان سمت راستم تیرمیکشہ ودوروز ب موعدم موندہ وبی بی منفیہ بخداخستہ شدم بس کیست درآوردم مگہ میشہ فولیکول 12باوجود قرص جلوگیری کیست شہ😭😭

از آنروزی ک با تو قسم وفاداری خواندہ ام ھر دم و بازدمم ب یاد تو و نام تو بودہ است    

حالا چرا قرص جلوگیری میخوری؟

مثلا تو اقدامیاااااا

ب دکترت بکو ی چیز دیگه واست بنویسه

بهش بگو متفورمین بنویسه و ورزش کن

خدایا به حضرت علی اصغر قسمت میدم به همه ما منتظرا بچه سالم و صالح عطا کنی،آمین                       واسه مامان شدنم صلوات میفرستی؟
حالا چرا قرص جلوگیری میخوری؟ مثلا تو اقدامیاااااا ب دکترت بکو ی چیز دیگه واست بنویسه بهش بگو متفو ...

گلوگوفاژ روزی 3عدد میخورم

از آنروزی ک با تو قسم وفاداری خواندہ ام ھر دم و بازدمم ب یاد تو و نام تو بودہ است    

خواص هل سبز در طب سنتی

کلیک کنید

عزیزم کیست 7 سانت و چطوری رفع کردی

ھم گیاھی ھم داروشیمیایی۔ صبحا سیاہ دونہ وعسل ۔ عصرھا رازیانہ وتباشیر دم میکردم میخوردم تا10روز۔ عرق فراسیون روزی دولیوان ۔ گلوگوفاژ و اچ دی و ویتاگنوسم خوردم 1ماھہ برطرف شد زاج وعسل وروغن زیتون روشیاف کردم 3شب زاجو قدنخودحرارت میدادم پودرش میکردم با1قاشق چایخوری عسل وروغن قاطیش میکردم باسرنگ تزریق میکردم

1613
وقتی به دکترمیگفتم پریودم نامنظمه میگفت این ماه ال دی بخورواس ماه بعدش دارومینوشت هردفعه اول ال دی م ...

خدا فقط این مرض وازمون بگیرہ ایشالا ک دامنت سبزشہ😘