2726

پسرم چند روزی صبح ها تا عصر پیش مادرم بود و مادرمم میدونم همه جوره با ول پسرم راه میاد الان لجباز و حرف گوش نکن شده یعنی یه چیزی رو سه چهار پنج بار بگی نکن گوش نمیده باید اخرش داد بزنی تحمل ندارم من به پسرم نازکتر از گل نمیگفتم توروخدا راه حل بدین😭😭😭

خدایا پسرمو حفظ کن زیر سایه خودت.   پسرررررررم؟؟؟؟؟؟     دردت به سرممممم😍😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
امان از مادربزرگا نوه هارو لوس میکنن عزیزم با پسرت صحبت کن اصلا دعواش نکن که بدتره

نمیتونم نمیشه شبها که میخوابه گریه میکنم به خودم قول میدم نکنم ولی صبح فقط نیم ساعت قولم دووم میاره بعد هم میگه تو چه مامان بدی هستی من اینکارو میکنم عزیز بهم چیزی نمیگه امروز شمشیر اورده بود میزد به صورتم اروم و مهربون گفتم نکن مامانی باز تو چشام نگاه کرد تکرار کرد گفتم ازت میگیرمش ها نکن چندبار دیگه گفتم باز تکرار کرد با خیره سری و لجبازی تا اخر نعره زدم همینجوری شده😭😭😭😭

دوباره خودش برمیگرده به حالت قبل با زبون خوش ازش چیزی رو بخواه

برنمیگرده الان چند روزه اینجوری شده پسر با ادبم الان حوری شده همه نوچ نوچ میکنن دارم دق میکنم یه چیزایی یاد گرفته امروز جلو عابر گفتم عه عابر کارتمو خورد که یهو تو صف گفت عابر گوه خورد😏 چشمام چهارتا شد (مادرم میبره بچه رو با خودش بیرون اینور و اونور)بخاطر دوا و درمون گذاشتم پیششون کاش نمیکردم اینکارو😭😭

چند روز تمرین کنی درست میشه بچه ها تو این سن خیلی زود یاد میگیرن همه چیو فقط متوجه حساسیتت رو یه موض ...

نمیتونم خودمو کنترل کنم منی که نمیذاشتم پرز روش بشینه تو این هفته یبار زدم دم باسنش یبارم پشت دستش نمیتونم به اعصابم مسلط باشم دروغ یاد گرفته کاری میکنه میگه من نبودم چون همیشه مادرم یادش میده میگه پسرم اینکارو نکرد پسر همسایه بود.تف میکنه حرف بد میزنه دارم میمیرم بخدا قبل از این چند روز با هم مشکلی نداشتیم با ادب ترین بود و من مهربون ترین کاش خواب باشه همه ی این چیزا😭😭😭😭مدام صدای من و باباش میره بالا کاملا بی سابقه اس تو خونمون این چیزا

برنمیگرده الان چند روزه اینجوری شده پسر با ادبم الان حوری شده همه نوچ نوچ میکنن دارم دق میکنم یه چیز ...

وقتی بی ادبی میکنه جدی باهاش برخورد کن که دیگه تکرار نکنه ولی مثلا وقتی یه کاری ازش میخوای انجام بده سعی کن خیلی آروم بهش بگی تا کم کم جو خونه خودتون دوباره براش یاد آوری شه و از جو خونه مادرت دربیاد

وقتی بی ادبی میکنه جدی باهاش برخورد کن که دیگه تکرار نکنه ولی مثلا وقتی یه کاری ازش میخوای انجام بده ...

اروم میگم مهربون میگم مثل قدیم میگم تو تخم چشام نگاه میکنه گوش نمیده لجبازی میکنه تحریک میکنه اعصابمو

نمیتونم خودمو کنترل کنم منی که نمیذاشتم پرز روش بشینه تو این هفته یبار زدم دم باسنش یبارم پشت دستش ن ...

دقیقا سن یادگیریه فقط با یه بار دیدنو شنیدن یاد میگیرن. با زدن و داد لج میکنه بدتر میشه ولی مهمترین سلاحت تا کارشو تکرار نکنه بی محلیه ... فراموش میکنه غصه نخور. دختر منم نمیدونم تو مهمونی حرف زشت یاد گرفته بود هر وقت گفت اصلا توجه نکردم حتی به چهرم نگاه میکرد توجه نکردم تا فراموش کرد...