2726
عنوان

کلاه بردارای..🤬، حواستون باشه

| مشاهده متن کامل بحث + 390 بازدید | 22 پست
پول برداشت کنه لابد

فک کردم نقشه دیگه ای داشته آخه طرف انقد خنگ با آشنا اینکارو کنه

یه زن خوب همیشه کنارت میمونه!!!!!!مهم نیس چقد بهش دروغ بگی😒😒😒😒بهش خیانت کنی😒😒😒😒😒یا دورش بزنی!!!!!!😒😒😒😒فقط نکته ای که هس اون مامانته نه ما😂😂😂😂😂😂😂😂تموم شد بالاخره تموم شد😍😍😍😍😍من تونستم و خدا کمکم کرد هم طلاقمو گرفتم هم حضانت پسرم رو💪💪این شد معجزه برام و تاپیکی که قراربود بزنم هم زدم😍😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
امکانش هست چون پولی که تو اون حسابه امانته

به هرحال به نظرم یا خیلی خنگه یا خیلی زرنگ

یه زن خوب همیشه کنارت میمونه!!!!!!مهم نیس چقد بهش دروغ بگی😒😒😒😒بهش خیانت کنی😒😒😒😒😒یا دورش بزنی!!!!!!😒😒😒😒فقط نکته ای که هس اون مامانته نه ما😂😂😂😂😂😂😂😂تموم شد بالاخره تموم شد😍😍😍😍😍من تونستم و خدا کمکم کرد هم طلاقمو گرفتم هم حضانت پسرم رو💪💪این شد معجزه برام و تاپیکی که قراربود بزنم هم زدم😍😍

به شوهر منم دیروز زنگ زدن خودشواپراتور مخابرات معرفی کرد گفت۵میلیون‌برنده شدی برو‌پای عابربانک وارد سیستم شو شوهرم گفته بود این حرفا انقضاش رفته الان میدمت دست فنا گفته بود ترسیدم😐😐😐😐

چطوری؟

هکر ها 

ما تو خونه نشسته بودیم کارت هم پیشمون بود جایی نرفته بودیم خرید خاصی هم نداشتیم فقط چند روز قبلش یه شارژ ایرانسل از سایت ۴۰ ۳۰ خریدیم همین 

و خداوند انسان را در سختی ها افرید