2726
عنوان

کلاه بردارای..🤬، حواستون باشه

390 بازدید | 22 پست

امروز یکی زنگ زد ب گوشی مامانم خیلی رسمیو طبیعی خودشو کارمند بانکی که توش حساب داره معرفی کرد و...بعد یه سری سوال جوابا گفتش برای رمز دوم یکبار مصرف اقدام کنیدو ۴ رقم آخر کارت ملیتو بزن... حالا مامانم هنگ که این چرا داره ب من میگه چی رمز بزارم مگه میشه، شک داشتیم از یه طرفم اینقد طبیعی بود میخواست بره انجام بده

خلاصه بعد تحقیقات معلوم شد این یکیه که مشخصات مامانمو داشته و ظاهرا یکی از پرسنلای بیمارستانی که مامانم اونجا کار میکرده بوده

که حتی میدونست ۴رقم آخر کد ملی مامانم چنده

😤😤😤😤😤

مرا عهدیست با شادی، كه شادى آن من باشد  

یعنی قصدش چی بوده میخواسته چیکار کنه

یه زن خوب همیشه کنارت میمونه!!!!!!مهم نیس چقد بهش دروغ بگی😒😒😒😒بهش خیانت کنی😒😒😒😒😒یا دورش بزنی!!!!!!😒😒😒😒فقط نکته ای که هس اون مامانته نه ما😂😂😂😂😂😂😂😂تموم شد بالاخره تموم شد😍😍😍😍😍من تونستم و خدا کمکم کرد هم طلاقمو گرفتم هم حضانت پسرم رو💪💪این شد معجزه برام و تاپیکی که قراربود بزنم هم زدم😍😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عجب

خب شکایت کنید از شمارش 

بزرگترین کادوی تولد امسالم رو امروز (۲۸-۰۸-۹۸) از خدا گرفتم دقيقا  روزي ك قرار بود نيني ك از دست دادم ب دنيا بياد تست بارداريم مثبت شد الهي هزار بار شكرت😍 مهربونا میشه برای سلامتی و سالم دنیا اومدن دخترم ی صلوات بفرستید ❤️۲۶-۰۹-۹۸ امروز دکتر تپش قلب  مورچمون رو شنید😍١-١١-٩٨ امروز رفتم غربالگري خداروهزاربار شكر همه چي عالي بود ي نيني ناز  ك دائما شيطوني ميكرد و خودش رو ميكوبيد ب در و ديوار دلم❤️😍😍 ۱۰-۱۲-۹۸ امروز فهمیدم ی دختر کوچولوی ناز تودلمه😍 خدایا شکرت بابت همه ی نعمتهات و دختر نازمون❤️مامان جان صدای قلبت رو واضحتر از همیشه شنیدیم و باهاش بغض کردیم ان شاءالله ۱۲۰سال بتپه قلبت مادر❤️ تا جایی هم ک تونستی شیطونی کردی و منم با دیدنش دلم قنج میرفت 😍 بابات کلی ذوق کرده بود ازینکه تو دختری😍😍 ٢٦-١٢-٩٨ امروز براي اولينبار خيلي واضح لگد ددن و تكون خوردنت رو حس كردم انقد ذوق زده شدم ک یلحظه نفس کشیدن یادم رفت 😍 بابایی هم دستش رو گذاشت رو دلمو تو محکمتر تکون خوردی و کلی کییییف کرد🥰 ١٦-٠١-٩٩ امروز دوباره صداي قلبتو شنيدم عروسك مامان❤️😍 هنوز باورم نميشه ك دارم ميشم مامان ي نازدونه دختر  همش واسم مثل خواب ميمونه ك دائم دعاميكنم واقعي باشه😍 سلامت بيا بغلم عروسكِ قشنگم😍🥰🙏🏼
2728
میخواسته حساب بانکیشو خالی کنه دیگه😐

متوجه شدم میخواسته خالی کنه خب انقد خنگ بوده که اینجور تابلو و طرف آشنا؟؟گفتم شاید نقشه دیگه ای داشته

یه زن خوب همیشه کنارت میمونه!!!!!!مهم نیس چقد بهش دروغ بگی😒😒😒😒بهش خیانت کنی😒😒😒😒😒یا دورش بزنی!!!!!!😒😒😒😒فقط نکته ای که هس اون مامانته نه ما😂😂😂😂😂😂😂😂تموم شد بالاخره تموم شد😍😍😍😍😍من تونستم و خدا کمکم کرد هم طلاقمو گرفتم هم حضانت پسرم رو💪💪این شد معجزه برام و تاپیکی که قراربود بزنم هم زدم😍😍
مشخصه ک😐

متوجه شدم عزیزم من منظورمو بد رسوندم فک کنم

پول برداشت کنه لابد

چند شب پیش حساب بانکی شوهرم که کل دارایی ما یک میلیون بود واسه خرجی مون خالی کردن الان دارم همش زره زره از مامان و بابا واسه خرجی خونه قرض میکنم دعا کنید برام پیدا بشن 

و خداوند انسان را در سختی ها افرید
2706