2726
عنوان

غذای امشب کدبانو+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 658 بازدید | 31 پست
الان دلم خواس واقعا عکسو دیدم یه لحظه ضعف کردم😅😅😅😅😅😅تعجب کردم

دوتا درست کردم کجای بفرستم برات

هیچوقت کسی را قضاوت نکنید،سرنوشت اونقدر دنبالتون میکنه،تا تو یه کوچه بن بست شمارو توی همون شرایط قرار بده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
زود بفرس تبریز...😂😁😁فدات عزیزم نوش جونتون

متاسفانه همشهری نیستیم

هیچوقت کسی را قضاوت نکنید،سرنوشت اونقدر دنبالتون میکنه،تا تو یه کوچه بن بست شمارو توی همون شرایط قرار بده

نوش جان

لطفاً واسه حاجت روا شدنم یه صلوات بفرستین ممنون🙏🙏😘                                                                                       همواره باهم مهربان باشیم مهربانی اولین گام برای رسیدن به خداا✨                             خرم آن روز کز این منزل ویران بروم💔.                              درد لحضه رو کسی میفهمه که منتظر میمونه⏳.                 🦋🦋مثل یه پروانه ببین اسیرمُشتِ بسته ام🦋🦋          💙خدایا تنها فقط ازتو میخواهم💙.                                                    😍98/12/4🥰🥰💕💖💖🌠✨👩‍🎓                                  🙄🤐😥☹️🤕🥴😕                                         🥰99/2/27🤗💚💙💕😍                                                                                         🕋همواره به خدا امیدوارباشید🕋                                    🕋الهیییییی به امید تو🕋.       
منم برا بار اولم بود تهچین باید دل بکار بدی خیلی هم دقت کنی

دقیقا قضیه اینه دل بکار نمیدم،در دو سال اخیر یه ماکارانی پختم که ۲ساعت طول کشید آخرم هم بد بود هم زیاااد، یه هفته هی خوردیم تموم نشد😅 آخرم باقیشو ریختیم دور

من ته چین درس میکنم قالبی درنمیاد ازهم میپاشه  نمیدونم چرا؟

خاشاقچی تکرار غریبانه ی دردهایت چگونه گذشت وقتی سربنیستت کردند😢 بامن بگو از لحظه لحظه های ترورت 😥 کاش در این روزهای کرونایی بودی و میدیدی چگونه برما گذشت 
طرز تهیشو بگو و اینکه تو فر گذاشتی یا روی گاز ؟

نه رو گاز برنج رو گذاشتم چن ساعت خیس خورد بعد جوشوندم و ابکش کردم زعفران دم کرده با دوتا تخم مرغ با دو قاشق ماست چکیده هم زدم با ی ذره گلاب کره هم پنجا گرم ذوب کردم سرد شد اضاف کردم بعد با برنج قاطی کردم ته قابلمه رو چرب کردم ی خورده زعفران ریختم برنج رو دم گذاشتم بینش زرشک گذاشتم

من ته چین درس میکنم قالبی درنمیاد ازهم میپاشه  نمیدونم چرا؟

ماست زیاد میریزی

2706