2733
2734
عنوان

کم پشتی مو

188 بازدید | 32 پست

خانوماموهام خیلی داره میریزه چاردور کشو میبندم.خیلی کم پشت شده بلندم هست موخوره تاحدودی داره نمیخام کوتاکنم.راهکاربدین بم.چیکاکنم دوباره ب گرده ب حالت اول ازمایشام سالمن یط

دیگه برام هیچی مهم نیست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
اگه درمان کنی سه ماهه موهات برمیگرده

الان خودمو پاره کردم 

ورزش مکرر 

قرص 

ماسکای مختلف مو 

اصلاح تغذیع

بی فایده 

چه درمانی عزیزم 

شما خودت درگیر بودی یا کسی رو دیدی سه ماهه موهاش برگرده 

Je serai bientôt une belle mariée aux cheveux courts  بگو آمین😂😂😂
ازونا که بازار یابن؟

در ضمن تا جایی که میتونی موخوره هاتو بزن،با قیچی تیز بزن ،کوتاه کن که به ریشه نرسه،تو گروه بپرس مشاور بهت میگه چه ازمایشی بدی،یا چی مصرف کنی،خارش که نداری؟

موهاتو انقدری کوتاه کن که موخوره بره وگرنه هیچ کاری جواب نمیده چون موهات رو اینقدر داغون می‌کنه که میرسه به ریشه 

بعدشم برو عطاری معتبر خرگوشک بخر بعد هر حمام بزن ، ریزش موهات قطع میشه و کم کم حجمشم خوب میشه 

من ۲ سال بود ریزش مو داشتم ، حجم موهام کمتر از نصف شده بود ، جوری بود که تو آیینه نگاه می کردم مغز سرم رو می‌دیدم ، الان کوتاه کوتاه کردم به بهونه اربعین از اون موقع هم دارم این خرگوشک رو میزنم ،ریزشش قطع شده کلی حجمشم بهتر شده

و خدایی که به شدت کافیست🧡💛💚
موهاتو انقدری کوتاه کن که موخوره بره وگرنه هیچ کاری جواب نمیده چون موهات رو اینقدر داغون می‌کنه که م ...

محلول خرگوشک یا روغن خرگوشک گرفتید؟ سرتون  چربه یا خشک؟

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲   
2706