2726
عنوان

مهاجرت

| مشاهده متن کامل بحث + 1098 بازدید | 139 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه عزیزم کاری

یکم غربت سخته وگرنه برید خیلی هم اونجا خوبه

فقط 1 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
   ●۱۰♡فروردین♡ تولدمه😍  خانومی گل زندگی جدیدی شروع کردم لطفا از گذشتم دیگه نپرس♥️🙏 ..................به زودی🤩😍تیکر بارداری میزنم 🤰انشالله🤲🧿💟 دعاکنید 😔 انتظار فرزند سخته😔😓😢 اگه خواستی ته دلت برام یه صلوات بفرست💙♥♥♥♥   به لطف خدا و دعای شما دوستان در من دو قلب میتپه🥰🥺♥
2728

ببین ما شرایط امتیازی مهاجرت هر کدام به تنهایی داشتیم منتها من اصلا تحمل دوری نداشتم همسرم به عنوان نفر اصلی اقدام کرد وقتی دیدم خیلی جدی شد گفتم اصلا نمی تونم 

اگر روحیه مستقل داری خیلی عالیه که برید

ببین ما شرایط امتیازی مهاجرت هر کدام به تنهایی داشتیم منتها من اصلا تحمل دوری نداشتم همسرم به عنوان ...

روحیه م که مستقل نیست اما خب الانشم دارم تو شهر غریب زندگی میکنم

اما این کجا و آن کجا

چرا مخالفت کردی عزیزم؟

ون در خودم نمی دیدم تنها زندگی کنم تو.کشور ذیگه 

ولی الان دوستام هستند میگن تو کانادا همه جا ایرانی هست 

تورنتو اصلا مغازه هایی دلره که عین ایران و ... هست 

خیلی ایرانی زیاد

من ده ساله كه همسرم حرف رفتن ميزد و من جدي نميگرفتم

اما پارسال كمي مردد بودم حتي همسرم پذيرش گرفت از ىه دانشگاه عالي ولي سفارتو ريجكت شديم و من ته دلم زياد ناراحت نبودم و حتي گاهي ميگفتم بهتر!

ولي چند ماهه كه وااااقعا از ته قلبم دوس دارم بريم

بعد رفتن گفتنش اسونه 

برا همين اسكيل وركر كانادا ايلتس دارين؟ سابقه ي كاري عالي دارين؟

تازه همه ي شرايطت اكي باشه و فرضا مصاحبه ي سفارت هم به خير بگذره حددداقل دوسال طول ميكشه   تو اين دوسال ديگه ذهنت قشنگ اماده رفتن ميشه و كامل ميپذيري

دوتا از دوستام يكيشون پنج سال يكيشون شيش سال بررسي پروندشون برا كبك طول كشيد تازه دوسالم قبلترش شروع كرده بودن فرانسه خونده بودن يعني هفت هشت سالي درگير بودن

من فقط فکر اینو میکنم چطوری باهاشون حرف بزنم الان میرم اردبیل با مکافات منظورمو می رسانم بعد به زبان بیگانه چطور؟؟

هرکی امضامو میخونه یه صلوات واسه شادی روح مامانم بفرسته

من ده ساله كه همسرم حرف رفتن ميزد و من جدي نميگرفتم اما پارسال كمي مردد بودم حتي همسرم پذيرش گرفت ا ...

سابقه کاری و رزومه همسرم برای هر دو کشور عالیه

منم هم رشته هستم

آیلتسم برای رشته ما  فعلا برای اقدام لازم نیست

هرچند همسرم بنده خدا داشت بکوب زبان میرفت از وقتی سردی منو دید سرد شد

خودمم کلاس میرفتم

2706