2726
عنوان

کسی بچش آنفولانزا داره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 325 بازدید | 45 پست
دختر من 21ماهشه.گرفته الان سه روزه.تب شدید ک حتی با شیاف پایین نمیاد.بی خوابی.سرفه و خلط و بی حالی.آ ...

هووووف از کی گرفت

خیلی شرم اوره که هیچکس حریف زبونمون نباشه  افتخاراینکه هیچکس حریف شخصیت مانشه✌️...............  یادت باشه دری که خدا برات باز میکنه رو بنده ی خدا نمیتونه روت ببنده.👌..............دوست گلم میشه برا شادی روح پدرم صلواتی بفرستی💔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

والا من از شنبه درگیرم البته دکترش گفت سرماخوردگیه اولش تب بود تا ۳ روز بعدم استفراغ الانم سرفه ...

اره بیمارستان هم گفت بستری نمیکنیم واای مردم داشتن میمردن ولی بستری نمیکردن

هیچوقت کسی را قضاوت نکنید،سرنوشت اونقدر دنبالتون میکنه،تا تو یه کوچه بن بست شمارو توی همون شرایط قرار بده
دختر من 21ماهشه.گرفته الان سه روزه.تب شدید ک حتی با شیاف پایین نمیاد.بی خوابی.سرفه و خلط و بی حالی.آ ...

بچه خواهر منم همین علائمو داره 

هیچوقت کسی را قضاوت نکنید،سرنوشت اونقدر دنبالتون میکنه،تا تو یه کوچه بن بست شمارو توی همون شرایط قرار بده
2728

چرا بستری نمیکنن؟پس باید چیکار کرد؟

خیلی شرم اوره که هیچکس حریف زبونمون نباشه  افتخاراینکه هیچکس حریف شخصیت مانشه✌️...............  یادت باشه دری که خدا برات باز میکنه رو بنده ی خدا نمیتونه روت ببنده.👌..............دوست گلم میشه برا شادی روح پدرم صلواتی بفرستی💔
ببری بیمارستان دوره ش طولانی میشه ایکاش تو‌خونه درمانش میکردید  علائمش چیه؟

سرفه تب بی قراری ابریزش بینی

به نفع خودشونه

بیمارستان و مطبا پر از عفونته

شرایط اورژانسیه واقعا

❤به چشمانت بیاموز که هرکس ارزش دیدن ندارد❤
چرا بستری نمیکنن؟پس باید چیکار کرد؟

تا دم مرگ نرن بستری نمیکنن خدا لعنتشون کنه من ماسک زدم تا امدم رفتم تو حموم

پسرای من از شنبه درگیر این ویروس لعنتی ان، تازه از دیشب تبشون فروکش کرده

انشالله زود خوب بشه خدا کمک خواهرزاده منم بکنه چشماش قرمز شده بودن

اونایی که بچه هاشون درگیرشدن بگن چجوری تونستن کنترلش کنن

باید دوره اش بگذره،فقط باید حواست باشه تبش بالا نره خدایی نکرده تشنج کنه،سه روز تب شدید که حتی با شیاف هم باز تب بالا دارن،من که پدرم در اومد دو تا بچه،با هم مریض شدن،تازه خودمم گرفته ام ازشون

2706