2726
عنوان

کسی بچش آنفولانزا داره؟

325 بازدید | 45 پست

بچه خواهرم الان بردیم بیمارستان گفتن ویروس گرفته خیلی ناراحتیم براش یسالشه طفلی دورش چند روزه هست؟بچهاتون چجورن؟

هیچوقت کسی را قضاوت نکنید،سرنوشت اونقدر دنبالتون میکنه،تا تو یه کوچه بن بست شمارو توی همون شرایط قرار بده

اوف من از ترس بچمو بیرون نمیبرم ایشالا زود خوب بشه

خیلی شرم اوره که هیچکس حریف زبونمون نباشه  افتخاراینکه هیچکس حریف شخصیت مانشه✌️...............  یادت باشه دری که خدا برات باز میکنه رو بنده ی خدا نمیتونه روت ببنده.👌..............دوست گلم میشه برا شادی روح پدرم صلواتی بفرستی💔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

انشاءالله زود خوب بشه 🙏

حال من خوب است اما با ❤ تو ❤ بهتر میشوم / آخ...تا میبینمت یک جور دیگر میشوم   خدا جونم خودت مواظب پسرم باش🌸(فَاللّه خَيْرٌحافِظاً وَ هُوَ اَرْحَمُ الرّاحِمينَ)  🌸🌸ممنونم بابت همه چي خداي مهربونم🙏
اوف من از ترس بچمو بیرون نمیبرم ایشالا زود خوب بشه

منم از ترس بچم نمیبرم بیرون خواهرم فقط امد خونه من و رفت دکتر گفت از الودگی هواست 

هیچوقت کسی را قضاوت نکنید،سرنوشت اونقدر دنبالتون میکنه،تا تو یه کوچه بن بست شمارو توی همون شرایط قرار بده

دختر من 21ماهشه.گرفته الان سه روزه.تب شدید ک حتی با شیاف پایین نمیاد.بی خوابی.سرفه و خلط و بی حالی.آبریزش از چشم.بی اشتهایی شدید(حتی اب هم نمیخوره)

علائم دختر منه.خود ب خود خوابید بیدار شد اینجوری شد

والا من از شنبه درگیرم البته دکترش گفت سرماخوردگیه

اولش تب بود تا ۳ روز

بعدم استفراغ

الانم سرفه

هیچیم لب نمیزنه

سه مرتبه هم دکتر بردم فایده نداشته

دکتر دخترم میگه ما اصلا دستور بستری نمیدیم چون وضع خیلی خرابه

❤به چشمانت بیاموز که هرکس ارزش دیدن ندارد❤
منم استرس شدید دارم سرماخورده میترسم ویروس باشه کجا بردینش؟

اورژانس بیمارستان ولی صبح بردش درمونگاه گفت سرماخوردگی بیمارستان گفت ویروسه

2706