2726

سلام دختر من ده ماهشه هفته پیش دو تا دندون پایینش جوونه زده کلا بچه بد غذایی بود همیشه ولی نه اینکه هیچی نخوره شده یه پوست و استخون خیلی ناراحتم بچه های شما چطور بودن ؟ مگه وقتی دندون در میاد دیگه دردشون تموم نمیشه مگه نباید دیگه غذا خوردنشون برگرده به روال قبل؟ 

طرز بیان شما ویترین شعور شماست لطفا در انتخاب واژه ها دقت کنید 🌹🌸🌻🌼🌷

دختر من که بخاطر هر دندون سه چهار  روز تب شدید داره و به هیچیم لب نمی زنه تا دندون نیش بزنه وقتی دندونش میاد بیرون خوب میشه.کلا لاغر شده مادرش بمیره فقط استخوناش مونده😑😥😔هیچ راهیم برای برگردوندن وزنش پیدا نکردم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه عزیزم پسر منم اینجوری بود برای هربار دندونش کلی بی اشتها  میشد 

الانم که ۲۲ ماهشه همینجوریه 

باورت میشهامروز ۵ قاشق غذا هم نخورده 

به هر روشی هم متوسل شدم 

خوشحال میشم از پیج کیک و شیرینی های خونگیم حمایت کنین https://instagram.com/vanil.20?igshid=1ig9puyxup16y
2728
خب شاید دوباره داره در میاره

😭😭😭😭😭 هرچی دستشه می کنه تو دهنش کلا انگار دندونش درد می کنه نمی دونم دو تای پایین درومده یا یه دونه اصلا نمی ذاره نگاش کنم ، یعنی تا دو سالگی که هی دندون در میاره اوضاع من همینه ؟ 😭😭😭😭😭

نه عزیزم پسر منم اینجوری بود برای هربار دندونش کلی بی اشتها  میشد  الانم که ۲۲ ماهشه همین ...

چرا باورم نشه عزیزم دختر منم همینه افسردگی گرفتم به خدا به خاطر بد غذاییش خونه نشین شدم هر جا برم دیگه همین دو تا قاشقم نمی خوره

دختر من که بخاطر هر دندون سه چهار  روز تب شدید داره و به هیچیم لب نمی زنه تا دندون نیش بزنه وقت ...

مال منم همینه شده اسکلت 😭😭😭😭 حالا این دندونش جوونه زده هفته پیش ، کلا غذا می بینه فرار می کنه

آخی عزیزم دختر من ۲۰ ماهشه از دندوناش در عذابم😓تا وقتی که نوک نزنه دندونش،درد داره

تا دیشب رفتم بیمارستان دوتا امپول بهش زدن دندونای اسیابش میخان دربیان نوک هم زدن ولی ورم کردن وسه شب پشت سرهم خواب نداشتیم ..یه مسکن بهش زدن یه ضد التهاب 

ماهیان شهر ما از کوسه ها وحشی ترند!بره های این حوالی گرگها را میدرند!سایه از سایه هراسان درمیان کوچه ها؛زنده ها هم آبروی مردگان را میبرند!!!
چرا باورم نشه عزیزم دختر منم همینه افسردگی گرفتم به خدا به خاطر بد غذاییش خونه نشین شدم هر جا برم دی ...

پسر منم همینه به خدا 

بعضی وقتا خوبه ها 

ولی روزایی مثل امروز از ساعت ۵ دنبالشم به هر روشی که بگی فقط ۵ قاشق ابگوشت خورده 

پسر منم خیلی لاغر شده 

خوشحال میشم از پیج کیک و شیرینی های خونگیم حمایت کنین https://instagram.com/vanil.20?igshid=1ig9puyxup16y
پسر منم ده ماهشه دوتا دندون دراورده پایین این چندروز کلی لاغرشد و کلافه بی اعصابه تاامروز  نگاه ...

دختر من یه قاشقم غذا نمی خوره من براش ژل می زنم حس می کنم دندون پایینش یه دونش درومده نمی ذاره درست نگاه کنم که ولی جای دو تا دندونش شکافته شده

آخی عزیزم دختر من ۲۰ ماهشه از دندوناش در عذابم😓تا وقتی که نوک نزنه دندونش،درد داره تا دیشب رفتم بی ...

جدی یعنی تا این حد ؟ خدای من نمی دونم حکمت خدا چیه ، یعنی نمیشه بدون اینکه این کوچولوها درد بکشن بهشون دندون بده

پسر منم همینه به خدا  بعضی وقتا خوبه ها  ولی روزایی مثل امروز از ساعت ۵ دنبالشم به هر رو ...

الهی که سالم باشه 

2706