2726
عنوان

تمیزی دائمی خونه با بچه!!!!😣😣😑😑

| مشاهده متن کامل بحث + 5839 بازدید | 47 پست

منم با وجود یه بچه دوساله همیشه مرتبم اصلا نمیزارم کارم بمونه یا در حال دستمال کشی هستم با جارو ولی تا حالا کسی خونمو نامرتب ندیده حتی مهمون سر زده

گرنگه دارمن آناست که من میدانم شیشه راهم بغل سنگ نگه میدارد.

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

فقط اون روزایی که صبح سر زده رفتی خونه فامیلتونو ببینی 🤣 

همون وقتو میزاشتی خونتو تمیز میکردی 

یه معلم دینی تو دبیرستان داشتیم ، میگفت اگه یه مرد تو خیابون صداتون کرد ، نگین بله ! بگین  هان .  شاید همون لحظه داشته صیغه میخونده!                                                        اون اولین درس زندگیم بود ..😂🤭
2728

عروس عمه ی من وحشتناک تمیزه و مرتب ، کلی هم اثاث و چیزای تزیینی و اینا داره با دو تا بچه نمیدونم واقعا جادوییه انگار ، 

ی هفته زایمان کرده بود خونه مامانش بود بچه رو گذاشت به شوهرش گفت منو ببر خونه ی هفته خونه نبودم تمیز کنم ، رفته بود گردگیری کرده بودو جارو برقی دوباره امده بود 

من رو تمیزی یه مقدار وسواس دارم 

بهم ریختگی اشکال نداره آدم جمع میکنه ولی اینکه کیک میخوره میریزه رو فرش ؛ شیرکاکائو فشار میده میریزه رو رومیزی ینی دیوانه میشم ولی چاره چیه 

وقتی اون نگاه ناراحتشو میبینم که میگه مامان ببخشید اشتباه کردم اصلا نمیتونم چیزی بهش بگم فقط بوس و بغل😐

حال من خوب است اما با ❤ تو ❤ بهتر میشوم / آخ...تا میبینمت یک جور دیگر میشوم   خدا جونم خودت مواظب پسرم باش🌸(فَاللّه خَيْرٌحافِظاً وَ هُوَ اَرْحَمُ الرّاحِمينَ)  🌸🌸ممنونم بابت همه چي خداي مهربونم🙏
من رو تمیزی یه مقدار وسواس دارم  بهم ریختگی اشکال نداره آدم جمع میکنه ولی اینکه کیک میخوره میر ...

آره دقیقا 

ولی پسر من بعضی وقتا واقعا روانیم میکنه 

دیروز من با تلفن حرف میزدم یهو برگشتم دیدم داره کف دستش کیکو خرد میکنه میریزه تو گلدون رو میزی!!!!!داد زدم به معنای واقعی

ببین باید جوری بچتو از همون 1 سالگی تربیت کنیدگ که به وسیله ها دست نزنه، جاری منم خونش همیشه تمیزه با بچه کوچیک و شاغل بودن! 

مثلا بچش کوچیک بود میخواست قابلمه هارو بریزه بیرون، یه کابینت می‌ریخت بیرون کنارش وایمیستاد وقتی بازیش تموم شد جمع می‌کرد. با اسباب بازی هاش یه جا بازی می‌کرد کارش تموم شد همون جارو مرتب می‌کرد! 

الان که 4 سالشه خودش با اسباب بازی هاش بازی میکنه و بعد جمع میکنه

تیکر رسیدن به آرزومه😍⭐                             خدایاشکرت🙂❤️                                         🕊️✨

منم یه پسر ۱۸ماهه دارم  چند روز پیش همسایم اومد گفت انگار نه انگار بچه کوجیک داری  خونت از خونه منم تمیز تره

من صبحا که پسرم خوابه اگه کاری مونده باشه اونموقع پامیشم انجام میدم اما همیشه قبل خواب کارام میکنم که صبح با خیال راحت بخوابم..پسرمم یادش دادمچیزی میخواد بخوره زیزش یچیز میندازم همونجا میشینه میخوره بعد پامیشه

❤تیکر تولد ۲سالگی گل پسرمه👶❤
2706