2726
عنوان

تمیزی دائمی خونه با بچه!!!!😣😣😑😑

5848 بازدید | 47 پست

امروز دور و برمو نگاه کردم دیدم با اینکه همیشه از صبح تا شب سر پام ولی خونم هیچوقت تمیز نیست 

یهو افتادم به کار 

اول اتاق خودمونو تمیز کردم 

کشوها رو مرتب کردم بعد زیر دراور و کمدها رو جارو و طی کشیدم کمدو مرتب کردم پرده رو خراب شده بود مرتب کردم 

دیدم خوب شد بعد رفتم اتاق بچم اونجا هم ملافه و اسباب بازی ها رو شستم کمدشو دستمال کشیدم کمد دیواری رو مرتب کردم آخرش جاروش کردم

حالا پذیرایی و آشپزخونه مونده برا فردا ...

داغووونم 

اعصابم خراب شده مطمئنم تا پذیرایی و آشپزخونه رو تمیز کنم اتاقا زیر و رو میشن با پسرم ...

چیکار کنم شماها با بچه چجوری اید؟من یه اشنایی دارم با نوزاد و یه بچه ی دیگه همیشه همیشه خونش مرتبه و تمیز اصلا یه نقطه کثیفی توش پیدا نمیکنم هر چی دقت میکنم

هر وقتم حتی شده اول صبح سر زده رفتم بازم همه جا حتی رو تختیشونم مرتب بوده!!!!!!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

تمیزی دائمی با بچه کوچیک محاله

من از صبح ۵۰ بار جمع میکنم و جارو میکشم 😣

حال من خوب است اما با ❤ تو ❤ بهتر میشوم / آخ...تا میبینمت یک جور دیگر میشوم   خدا جونم خودت مواظب پسرم باش🌸(فَاللّه خَيْرٌحافِظاً وَ هُوَ اَرْحَمُ الرّاحِمينَ)  🌸🌸ممنونم بابت همه چي خداي مهربونم🙏

منم با وجود بچه کوچیک خیلی خونم تمیزه اما دیگه مدام برپا و درحال مرتب کردنم، دستام از شستشو زیاد زخم شده بود که رفتم دکتر، گاهی هم با خودم میگم بیخیال جمع نمیکنم مدام تو سرم میچرخه که دیگه اعصابم داغون میشه پامیشم مرتب می‌کنم، 

چون همون لحظه که بچه ویران میکنه مامانه تمیز میکنه

من که خونم ترکیده با دوتا😳😧دیگه اعصاب تمییز کردنم ندارم

الانم دخترم یه چوب شور کنجدی باز کرده ریخته رو مبل میز تلوزیون فرش افتضاح شده تازه هم جارو کرده بودم😢😢😢😢

من مرتبه خونم به پسرم یاد دادم فقط تو اتاقش بازی میکنه و اسباب بازیاش همونجان

دوست عزیز برای حاجتم صلوات میفرستی😍پسر یکی یدونه ی من حضرت زینب نگهدارت👪بعد از دوسال کاربریم برگشت 😍😍😍😍الان دیگه دوتا پسر خوشگل وشیطون دارم ..خدای مهربونم خودت مواظب بچه هام و همسرم باش🙏🙏🙏هرکی امضامومیخونه اگه دلش خواست برام دعا کنه گرفتاریام حل بشه لایک‌کنه منم صلوات می‌فرستم براش ..من ب دعای نی نی سایت اعتقاد دارم 😘
2706