1676
1605
عنوان

خریدهای من برای زنداداشم که نامزده

183410 بازدید | 699 پست

با نام لم یلد و لم یولد... ❤️ کاربر سه ساله هستم جدید نیستم... برای همه تون صلوات فرستادم بلکه کمتر منو قضاوت کنید... اگه از تاپیک من خوشتون نمیاد با یه خداحافظی منو خوشحال کنید... اگر نصیحتی دارید حتما گوش میدم... راهکار بدید خوشحال میشم... از تحصیلاتم و زبان‌هایی که بلدم و مدارج علمی من لطفا هرکز دیگه تا آخر عمرتون نپرسید... شما خیال کنید بیسوادم مادرزاد...من بعد هر مشکل حقوقی هم داشته باشید بنده لال هستم و جواب نخواهم داد...انتظار خاصی از هیچ کس ندارم... از خدا میخوام به تمام آرزوها تون برسید.... برای منم دعا بفرمایید.... متشکرم.. با عشق. ❤️ 

با نام لم یلد و لم یولد... ❤️ کاربر سه ساله هستم جدید نیستم... برای همه تون صلوات فرستادم بلکه کمتر منو قضاوت کنید... اگه از تاپیک من خوشتون نمیاد با یه خداحافظی منو خوشحال کنید... اگر نصیحتی دارید حتما گوش میدم... راهکار بدید خوشحال میشم... از تحصیلاتم و زبان‌هایی که بلدم و مدارج علمی من لطفا هرکز دیگه تا آخر عمرتون نپرسید... شما خیال کنید بیسوادم مادرزاد...من بعد هر مشکل حقوقی هم داشته باشید بنده لال هستم و جواب نخواهم داد...انتظار خاصی از هیچ کس ندارم... از خدا میخوام به تمام آرزوها تون برسید.... برای منم دعا بفرمایید.... متشکرم.. با عشق. ❤️ 

من چند مرتبه از این سایت مای پی‌شاپ صنایع دستی خریدم، واقعا راضی بودم ازشون. طبق زمانی که گفتن ارسال کردن

. پیگیری و پاسخگویشونم خیلی خوبه. بهتون پیشنهادش میکنم.

1677
1668

به چه مناسبت

یه توپ دارم قلقلی نیس   سرخ و سفید و آبی نیس   میزنم زمین صدا میده.  سوراخه و هوا میده من این توپو نداشتم.   پول از قلک برداشتم   رفتم یکی خریدم.  نتیجه اش رو دیدم.  بابام بهم کتک داد.  گریه کردم پفک داد 

خوشگله

ببینمت تو رو🤨                                                       دیدمت برو😒             😍خدایا به دلامون آرامش بده رَبِّ لا تَذَرْنِي فَرْدًا وَ أَنْتَ خَيْرُ الْوارِثِينَ‏

اولیه پارچس؟؟؟؟

خیلی نازه ک

پذیرش انواع سفارش های ربان دوزی شامل تابلوهای برجسته ی ربان دوزی شده،دیوار کوب،رومیزی،جانماز،تزیین جام،کوسن،اپلیکه برای دیزاین کیف و کفش و...پذیرفته خواهد شد پیج اینستاگراممو تازه زدم....در صورت تمایل عضو بشید ❤❤❤❤gallery_honari_melorin

فقط پارچه میبرید برا نشون

مهربان جان وقتی ی نفر میگه برام دعا کن یعنی دستش از خیلی جاها کوتاه شده ولی امیدش همچنان اونو ب تقلا وا میداره.... مهربان جان  برام رسیدن ب آرزوم میشه 1 صلوات مهمونم کنی؟ با قلب مهربونت ک ب خدا نزدیکه 
ن خواهرشوعر واقعی نباید اینجوری باشه😐 بچه ها جمع‌کنین بریم تو تاپیکای واقعی خواهرشوعر😂😂

ای بلا😄

مدرس ریاضی گرگان. صد در صد تضمینی. دبستان۲۰ تومن، متوسطه اول ۲۵، متوسطه دوم۳۰.  دانش آموز پایه ۱۱ از نمره ی ۷ رسوندم به ۱۷.۵.  این فقط یه مثالش بود.            متولد ۸۲ نیستم😐

داداش دیگه نداری؟😃😃😃😃😃

میگم میدونستی من مجردم؟😆😆😆😆😆

الا به ذکر الله تطمئن القلوب🌹....الیس الله بکاف عبده🌹....اللهم اغفرلی ذنوبی و یسرلی امری🌹...ید الله فوق ایدیهم...🌹🌹🌹...اَسْتَغْفِرُ اللهَ ذَا الْجَلالِ وَالاِْكْرامِ مِنْ جَميعِ الذُّنُوبِ وَالاثامِ🌹...❤اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم❤آقایون محترم لطفا درخواست دوستی ندین😒
1651