1676
1605

سالهاس روزهای اخر هفته از صبح باشوهرم میرم شوهرم منو میزاره اونجا میره سرکار وبابام غروب برم میگردونه.همون اول که میرم مامانم میگه برو بخواب بچه هامو نگه میدارن، پسرم مدرسه ایه باهاش درساشو کارمیکنن، ودخترم شصت روزشه نگه ش میدارن فقط چندساعت یبار بیدارم میکنن میگن بهش شیر بده بعد دوباره میخوابم.واسه نهار بیدارم میکنن غذامو میخوررم نمیزارن ظرفارم بشورم میگن خونه خودت میشوری بسه اینجا استراحت چایی میوه و.....مامانم دخترمو حموم میبره لباساشو عوض میکنه بابام بغلش میکنه گریه نکنه برادرمم پسرمو سرگرم وباهاش بازی میکنه😊منم یه روز ازاد برای خودم دارم خستگیم درمیاد. تاغروب که بابام برم میگردونه خونه خودم...فرداازهمون روزاست😃خدا الهی سایه همه پدر مادر ارو روسر بچه هاشون نگه داره واین مامان بزرگ بابا بزرگای مهربونو حفظ کنه.خواهش میکنم یه صلوات برای سلامتی پدر ومادرم بفرستین که مدیونشونم خدا مامان باباهای شماهم نگه داره براتون

فقط 24 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکرتولد یک سالگی دخملم😍😍دلم میخواد چشماموبندم بازکنم یک ماه گذشته باشه،خبری از مرگ ومریضی و کرونا وخفاش لعنتی نباشه دعاکنیم😔

من چند مرتبه از این سایت مای پی‌شاپ صنایع دستی خریدم، واقعا راضی بودم ازشون. طبق زمانی که گفتن ارسال کردن

. پیگیری و پاسخگویشونم خیلی خوبه. بهتون پیشنهادش میکنم.

1677

آخیییی...منم جمعه ها ازصبح خونه مامامم هستم تاشب..فقطمیخورمو میخوابم..خداحفظ کنه بزرگترامونو

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم
1668

ممنون از همتون من اذیتشون میکنم بچه داری بلد نیستم چه پسرم وچه دخترم انگار این بنده خداها یبار دیگه خودشون بچه دار شدن.دکتر ازمایش واکسن مدرسه بیشتر کاراهای بچه هام با پدر مادرمه من شرمنده شونم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکرتولد یک سالگی دخملم😍😍دلم میخواد چشماموبندم بازکنم یک ماه گذشته باشه،خبری از مرگ ومریضی و کرونا وخفاش لعنتی نباشه دعاکنیم😔

خوش بحالت منم تا بابام بود خونمون همینطوری بود بعد فوت بابام، مامانمم افسردگی گرفت و همه چی خراب شد، انشالله خدا عزیزانتو واست حفظ کنه، منو یاد اون روزا انداختی😞

فقط 4 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خوش بحالت منم تا بابام بود خونمون همینطوری بود بعد فوت بابام، مامانمم افسردگی گرفت و همه چی خراب شد، ...

متاسفم،ببخش ناراحتت کردم خدامادرت وبرات نگه داره

1
5
10
15
20
25
30
35
40

خوش ب حالتون بچه ها 

اصن بغضم شد ... گریه کردم 

من دور از خانوادمم .. خیلی دور ...

فقط میتونم از واتساپ ببینمشون... چند ماه در میون همو میبینیم ... 

دلم گاهی برا خونمون برای نشستن دور ی سفره تنگ میشه 

حتی دلم برا عصبانیت بابامم تنگ میشه... 

خدا همه بابا مامانارو حفظ کنه 

خوشیات پایدار عزیزم.ممن سهر غریبم هر وقت میرم شهرمون تا وقتی اونجام کل کارای پسرم با مادرم و پدرم و خواهرم خیلی خوبه،.خیلی دلم براشون تنگ شده.خدا حفظشون کنه برام انشا الله

از دست و زبان که براید / که از عهده شکرش به در اید /بنده همان به که ز تقصیر خویش /عذر به در گاه خدای اورد/ورنه سزاوار خداوندیش /کس نتواند که به جای اورد
1651