2733
2734
عنوان

فیلم پتری شیش و نیم

110 بازدید | 12 پست

بچه ها من از اولش ندیدم سردر نمیارم 

پای پلیسا هم گیره؟ چی به چیه یکی توضیح بده لطفاااا

آدامسی و آدامسی تو مبصر کلاسی تو امتحان فارسی نمره ی بیست میخواستی حالا که شدی رفوزه دلم برات میسوزه گریه نکن زار زار میبرمت شالیزار میفروشمت ۴ هزار ۴ هزار قدیمی خاک بر سر رحیمی رحیمی بیچاره ۴۰۰ تا بچه داره وقتی میره اداره سر کچلش میخواره 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
وااای اسم این فیلم میاد زهلم میره داداشم امروز برای پنجمین بار. گزاشت ببینه داد زدم کنترلو گرفتم زد ...

میزاشتی ببینه😁

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
با فنجانی چای هم میتوان مست شد! اگر اویی که باید باشد، باشد💜
پليس ها دارن بازي ميدن خيلي فيلم قشنگيه من شوهرم ٣بار گذاشت من ديدم حفظ شديم ديالوگاي فوق العاده ا ...

کی رو دارن بازی میدن؟

آدامسی و آدامسی تو مبصر کلاسی تو امتحان فارسی نمره ی بیست میخواستی حالا که شدی رفوزه دلم برات میسوزه گریه نکن زار زار میبرمت شالیزار میفروشمت ۴ هزار ۴ هزار قدیمی خاک بر سر رحیمی رحیمی بیچاره ۴۰۰ تا بچه داره وقتی میره اداره سر کچلش میخواره 
2738

اول فیلم میرن یه مواد فروشو بگیرن یکی از مامورا میره دنبالش طرف میفته تو چاه پیداش نمیکنن ولی موادشو پلیسه پیدا میکنه 

از طرف دیگه تو یه ماموریت قبلا یه کم مواد گم شده که پرونده داره پیمان معادی  براش 

حالا دوتا پرونده دارن تو دادگاه یکی این داره یکی زیر دستش واسه موادی که پیدا کرده بدون متهم تحویل دادن یکیم داشتن برا موادی که گم شده 

میسپارم کشور دل را به دستانت ولی              خواهشا مانند مسئولان ایرانی نباش
کی رو دارن بازی میدن؟

ببين اول فيلم ي پليس دنيال ي موادي ميره موادفزوش مواد ميندازه مامور ور ميداره بعد خوش ميره ميافته تو چاه و اين مامور بدبخت ميمونه مواد ك بايد براش جواب بده

اخر فيليم نوبد ك شخصيت اول فيلمه إعدام ميكنن