2733
2734
عنوان

میخوام 2اسمی بشم بیاین راهنمایی

122 بازدید | 10 پست

سلام خانوما اولش یه خواهش کنم وقتی واسه بچه هاتون اسم انتخاب میکنین لطفا و خواهشا یه اسم خوب و بامعنی و بروز انتخاب کنین که فردا بزرگ شد دوسش داشته باشه و اگه دوسش هم نداشت این حق رو بهش بدین که عوضش کنه و لجبازی نکنین من خودم یکی از همون بچه هام که اسمم رو از نوجوونیم دوس نداشتم ولی پدرم موافقت نکرد الان ازدواج کردم همسرم اسمم رو دوست داره ولی خودم نه!! از پدرم خواسته بودم اگه عوض نمیکنی هم دواسمی بشم الانم که ماشالا زیاده هم اسم مد نظر اون هم اسم مدنظر من به نظر منصفانه هم میومد ولی نشد حالا شدم یه خانم متاهل الان بخوام 2اسمی کنم خیلی مکافاته نه؟کل مدارکم باید تغییرکنه واااای خانومای باتجربه راهنمایی لطفا درضمن اسمم قابلیت 2اسمی شدن رو جدیدا داره!

البته هنوز به همسرم نگفتم نمیدونم اون چه میگه😂

اگه دوست داشتی بگو اسمت و

این شادمانی که اکنون در دست توست مدت زیادی نخواهد ماند.این دستان نرم کوچکی که دردست تو آشیانه دارد در حالیکه در افتاب قدم می زنی همیشه با تو نخواهد بود، همین گونه این پآهای کوچکی که در کنارت می دود و باصدای مشتاقی که بدون وقفه و باهیجان هزاران سوال از تو می کند تا ابد نیستند.این صورتهای قابل اعتماد که به طرف تو توجه می کنند، یابازوان کوچکی که بر گردن تو حلقه می شوند و لبان نرمی که بر روی گونه های تو فشار می آورند دایمی نیستند.قلب خودت را بر ایشان اارزانی بدار، روزهایشان را از شادی پر کن، در خوشی و شادمانی معصومانه شان شریک باش که طفولیت جز روزی بیش نیست و با چشم بر هم زدنی از دست خواهد رفت❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ینی تو شناسنامه عوض کنی؟ 

من خیلی دلم گرفته اگه ی وقت ناراحتتون میکنم ببخشید بذارید ب پای اینهمه بدبختیام. من دارم میرم از نی نی سایت یادم نمیره مهربونی و دلسوزی خیلیاتونو. باشما تنهاییام پر شد. اگه یادم بودین دعا کنین با خبر خوش برگردمو. بگم من رسیدم به آرامش. عاشقتونم
2731

یعنی میخوای بری اسم تو شناسنامتو عوض کنی؟ چی میخوای بزاری حااالا

میگم زشت نیست یه اقایی هزار و اندی ساله منتظره ۳۱۳ نفره؟😔😔😔 .... روزی میاید از سوی مهربانی ... بیاین همگی دعا کنیم تا زودتر بیاد ... الهم عجل لولیک الفرج ... 

والا هرچیم عوض کنی بالاخره تو ذهن بعضیا میمونه

حالا جاری من اسمشو خیلی وقته عوض کرده اون یکی جاریم از عمد با اسم قبلیش صداش میزنه😐

بگو که نیستی فقط خدای جانمازها❤بگو که چاره سازی و خدای چاره سازها❤بگو که نیستی فقط خدای در سجودها❤تو در قیام سروها،تو در خروش رودها❤تو در هوای باغ ها،میان شاه توت ها❤تو بر لب قنات ها،تو در دل قنوت ها❤خدای من،چه بی خبر قدم زدم کنار تو❤رفیق من،چه دیر آمدم سر قرار تو❤قرار من،قرار لحظه های بی قرار من❤خدای من،یگانه ی همیشه در کنار من❤❤
2738

اسم خواهر‌من‌معصومه هستش اصلا دوسش نداره از بچه گی دوسش نداشت بعد راهنمای اسمشو گذاشت مهسا الان تموم بچه ها با اسم مهسا میشناسنش و میخواد عوض کنه باید بری دادگاه یکم‌سخته

خدایااواسه ارامش زندگیم هرکاری میکنم عاشقدخترم۶ماههحسینمراد دلمو بده دستم به دستایی توه عزیزتر از جان 😍       مرا ببر انجا ک تا ابدباشی ک من بدون #تو ناتمام میمانم !!😍❤