1608
1605
عنوان

میخوام 2اسمی بشم بیاین راهنمایی

110 بازدید | 10 پست

سلام خانوما اولش یه خواهش کنم وقتی واسه بچه هاتون اسم انتخاب میکنین لطفا و خواهشا یه اسم خوب و بامعنی و بروز انتخاب کنین که فردا بزرگ شد دوسش داشته باشه و اگه دوسش هم نداشت این حق رو بهش بدین که عوضش کنه و لجبازی نکنین من خودم یکی از همون بچه هام که اسمم رو از نوجوونیم دوس نداشتم ولی پدرم موافقت نکرد الان ازدواج کردم همسرم اسمم رو دوست داره ولی خودم نه!! از پدرم خواسته بودم اگه عوض نمیکنی هم دواسمی بشم الانم که ماشالا زیاده هم اسم مد نظر اون هم اسم مدنظر من به نظر منصفانه هم میومد ولی نشد حالا شدم یه خانم متاهل الان بخوام 2اسمی کنم خیلی مکافاته نه؟کل مدارکم باید تغییرکنه واااای خانومای باتجربه راهنمایی لطفا درضمن اسمم قابلیت 2اسمی شدن رو جدیدا داره!

البته هنوز به همسرم نگفتم نمیدونم اون چه میگه😂

ینی تو شناسنامه عوض کنی؟ 

من خیلی دلم گرفته اگه ی وقت ناراحتتون میکنم ببخشید بذارید ب پای اینهمه بدبختیام. من دارم میرم از نی نی سایت یادم نمیره مهربونی و دلسوزی خیلیاتونو. باشما تنهاییام پر شد. اگه یادم بودین دعا کنین با خبر خوش برگردمو. بگم من رسیدم به آرامش. عاشقتونم

مامانا اگه دنبال یه آتلیه خوب هستین برای بارداری و نوزادی و غیره ...

ما ینجا کلی دکور قشنگ داریم به ما سر بزنید

1522

یعنی میخوای بری اسم تو شناسنامتو عوض کنی؟ چی میخوای بزاری حااالا

میگم زشت نیست یه اقایی هزار و اندی ساله منتظره ۳۱۳ نفره؟😔😔😔 .... روزی میاید از سوی مهربانی ... بیاین همگی دعا کنیم تا زودتر بیاد ... الهم عجل لولیک الفرج ... 

والا هرچیم عوض کنی بالاخره تو ذهن بعضیا میمونه

حالا جاری من اسمشو خیلی وقته عوض کرده اون یکی جاریم از عمد با اسم قبلیش صداش میزنه😐

یه استاد ریاضی داشتیم عااااااشق ریاضی بود،تو هر کلمش میشد عمق عشقش به ریاضی رو لمس کرد،یه روز گفت الکی میگن اگه بری یه رشته ای بالاخره خوشت میاد ازش،به هرچیزی که علاقه داری تا ابد تو قلبت میمونه معنی حرفشو زمانی فهمیدم که دیگه دیر شده بود،من رشته ای رو انتخاب کرده بودم که ازش نفرت داشتم و امیدوار بودم روزی برام هضم بشه که من وارد این رشته شدم و باید تا ۳۰ سال دیگه هم ادامش بدم    حالا ترم هشتم،ذره ای از حسم به این رشته کم نشده،روش غیرت دارم ولی دوستش ندارم،من بالاخره یک روز برای همیشه این شغل شریف رو کنار میذارم و به ندای قلبم گوش میدم

اسم خواهر‌من‌معصومه هستش اصلا دوسش نداره از بچه گی دوسش نداشت بعد راهنمای اسمشو گذاشت مهسا الان تموم بچه ها با اسم مهسا میشناسنش و میخواد عوض کنه باید بری دادگاه یکم‌سخته

خدایااواسه ارامش زندگیم هرکاری میکنم عاشقدخترم۶ماههحسینمراد دلمو بده دستم به دستایی توه عزیزتر از جان 😍       مرا ببر انجا ک تا ابدباشی ک من بدون #تو ناتمام میمانم !!😍❤
8