1676
1605
عنوان

با این شخص چجوری برخورد میکنید

237 بازدید | 11 پست

اگ شما باشید 

با کسی ک قبلا یبار زیرابتونو زده و حرفی ک بهش زدید علیه تون استفاده کرده چجوری رفتار میکنید 

همکلاسی منظورمه 

بحث درسی چیزی پیش میاد بالاخره

مامانا اگه دنبال یه آتلیه خوب هستین برای بارداری و نوزادی و غیره ...

ما ینجا کلی دکور قشنگ داریم به ما سر بزنید

1677

می زنیم لهش می کنیم

هارلی واسه ملکه جوکر شدن خودشو پرت کرد تو اسید جوکرهم باهمه ی بدیاش پرید تا بتونه بهش ثابت کنه ادم بدیه ولی وقتی یک نفر براش جون میده نباید براش کم بزاره،تو این مدت که نبودم بخاطر بعضیا بود که حالمو بهم زدن جالبه که چجوری تو این مدت تحملشون می کردم اما برگشتم ولی قرار نیست بمونم می خوام دوباره برم خسته شدم از جو سایت تاوقتی که بعضیا تو سایت باشن من بمیرمم اینجا نمی مونم فقط امدم چند تا تاپیک رو پاک کنم همین...شاید زمان ببره اما مهم نیست اصلا

من همین مشکل داشتم

کامللل گذاشتمش کنار

حتی دیگه نگاهشم‌نمیکردم

ب ارامش رسیدم

به نام خدا😶من ازدست مردا فرار کردم اومدم‌سایت زنونه واسه چییی درخواست دوستی میدی مردحسابی؟🤢نکن حاجی نکننننن..شرمت باد💨✋✋✋میپرسین چرا ترشیده؟میگم که ی روز ازمامانم پرسیدم‌ننه واسم خواستگارنیومده گفت نهههه✌🤐داداشم داشت ردمیشد مث خرعر زد گفت هاااااارهااااارترشیده😶داشتم فحش میدادم بهش وهمزمان تونی نی سایت ثبتنام میکردم که از سوز وجودم یهو دیدم زدم ترشیده وتائیدشده😐حالا اگه یه ذره شعور داشته باشی کاربر عزیز ایتقدنمیپرسی و مسخره نمیکنی😏ترجیح میدم بترشم‌تا ازدواج کنم بیام اینجا بزنم توسرم😝😝

یاکلادیگ باهاش حرف نمیزنم یارابطموباهاش خیلی کم وسردمیکنم

نزاررویاهات فقط درحدرویابمونن/اگرتوانایی فکرکردن به چیزیو داری قطعاتوانایی رسیدن به آن راهم داری☺👩‍💻

من واسه خودم دشمن تراشی نمی کنم. با قهر کردن هم خود آدم اذیت میشه. 

پس من باشم باهاش سلام و علیک رو خواهم داشت ولی هرگز بهش اعتماد نمی کنم. 

توی جمع هایی که هست کمتر حاضر میشم و هیچ حرف اضافه ای هم باهاش نمی زنم

8

من ریلکسم زود فراموش میکنم.....

قلبی که در میان شبهات حل نشده٬مستور شده؛توان ارتباط گرفتن با غیب را ندارد.....لذا؛هرگز موفق به عبادات رشد دهنده ای نخواهد شد.....قبل از اینکه درگیر عبادات طولانی شوید؛ابتدا شکیّات و شبهات خود را رفع کنید شکیّات و شبهات بیماری های اورژانسی اند!درمانشان کنید نه سرکوبشان!نوع «شادی»هر انسان«قیمت»او را مشخص میکند ....اگر داشتن #حسین به عنوان امام٬رهبر و الگو‌ سرمستت میکند قلب قیمتی ات را قدر بدان و شکر کن؛که در کشتی ناخدایی نشسته ای که سریع ترین کشتی نجات است!!!