1600
1605

من یه عالمه رژ دارم الان داشتم همشو امتحان میکنم هیچکدوم برام قشنگ نبود مث بقیه ☹☹

کاشکی منم سفید بودم

خداوکیلی جواب بدین سبزه بودن زشته ؟؟؟

بنظر من خیلی تاثیر داره رنگ پوست 

هعی....🥺

کاربر چند ساله اما خاموش🙄

سیسمونی  نی نی لازم

اولین ، معتبرترین و کاملترین فروشگاه اینترنتی سیسمونی

همراه با مشاوره رایگان برای مادران

1613

من سفید پوستم ولی خوشگل نیستم   دوستم سبزه هست کلا انگار سیاه پوسته  ولی انقد خوشگله چشماش درشته و... 

😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐
1432

اگه سفید بودی کلی خرج دستگاه سولار میکردی برنزه شی

کلا ما خانوما عادتمونه از اونی که هستیم راضی نیستیم

فقط 19 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به سختی به دستش اوردم. خدا دامن همه منتظرهارو زود زود سبز کنه انشالله
1563

منم سبزه ام. اما مشکل شما اینه که به شدت اعتماد به نفست پایینه. 

خواهشا روی عزت نفست کار کن. خیلیا کلی پول میدن که برنزه شن. 

الان مگه جنیفرلوپز سبزه نیست؟؟ چه قدر معروفه و کل آمریکا عاشقشن براش میمیرن

دیوونه ای مگه 

خیلیم قشنگه 

خدایا شکرت که به لطف خودت عشقم، امیرمحمدم، بهترین پسری که خودت برام انتخاب کردی الان پیشمه. عشقم ممنون که پیشمی💍👩‍❤️‍👨

من هر دوماه میرم از جیبم میدم سبزه کنم اونوقت تو ذاتا سبزه ای و ناشکری میکنی

قدیما پگاااه بودم،تازگیا شاهزاده مصر،بعد این نمیدونم چی خواهم بود..                                                       Թող պարեմԵս պարում եմԵս պարում եմ                                                    

زشت نیست ولی مثل سفید بودن هم نیست! 

هرچند خودم سفید نیستم ولی قبول دارم که سفیدی یه آپشنه! حتی اگه خیلی هم اجزای صورت یا ترکیبش قشنگ نباشه، سفیدی تا حد زیادی جبران میکنه! ولی سفید که نباشی، هرچقدرم زیبا باشی انگار به چشم نمیاد! 

1614