2733
2739

خواهرم الان اس داد که با دکتر طب سنتی  حرف زده گفته درمان قلب بچمو میدونه گفته تا به دنیا بیاد خوب میشه گفته دکترا غلط کردن بچه خوب میشه یه سری خوراکی گفته تا ماه ۸ بخوره 

به نظرتون راست گفته اخه قلبی که تشکیل شده با داروگیاهی درست میشه دارم دیوونه میشم خواهرم میگه عجله نکن واسه سقط 

میشه به این دکترایه طب سنتی اعتماد کرد

خدایا واسه آینده قشنگی که در انتظارمه شکرت❤😍

سقطش نکن 

خدایا ما رو تو خیلی حساب کردیم❤️خوشحالی ینی چشات هم رنگ عسل باشه ینی یه موخرمایی لپ سوراخی باشی😁😻💍 .  میگن خدا سه چیز رو با ذوق بیشتری آفریده زن ، هنر ، عشق   دوست دارم بدونم خدا موقع آفرینش زن هنرمند عاشق چه حسی داشته                                                                     من یه دخترم با افکاری که روحمو به پرواز در میاره 😻یه نویسنده با رویاهای بزرگ              آقا پسری که باهات تبادل نظر می کنم فکر بد نکن در موردم 😊 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

بله عزیزم میشه

همیشه درمانای گیاهی بهتر جواب میده، من به حدی تنبلی  تخمدان داشتم که اصن 6 ماه پریود نمیشدم و باید روزی سه تا متفورمین میخوردم با کلی قرصای هورمونی، با همین طب سنتی تنظیم شده عین چی...هیچ قرصیم دیگه مصرف نمیکنم

2738
دلم نمیخواد ولی تو دو راهی موندم عقل واحساسم یکی نیستن

سقطش نکن 

خوب میشه 

خدایا ما رو تو خیلی حساب کردیم❤️خوشحالی ینی چشات هم رنگ عسل باشه ینی یه موخرمایی لپ سوراخی باشی😁😻💍 .  میگن خدا سه چیز رو با ذوق بیشتری آفریده زن ، هنر ، عشق   دوست دارم بدونم خدا موقع آفرینش زن هنرمند عاشق چه حسی داشته                                                                     من یه دخترم با افکاری که روحمو به پرواز در میاره 😻یه نویسنده با رویاهای بزرگ              آقا پسری که باهات تبادل نظر می کنم فکر بد نکن در موردم 😊 
بله عزیزم میشه همیشه درمانای گیاهی بهتر جواب میده، من به حدی تنبلی  تخمدان داشتم که اصن 6 ماه ...

تو درمان ناباروری و زنان اره خب قبول دارم ولی اینکه قلبو میتونن درست کنن

خدایا واسه آینده قشنگی که در انتظارمه شکرت❤😍

ببين طب سنتي خوبه ولي افراط درش درست نيست 

به نظر من اگر پزشكاي متخصص ميگن درست نميشه خودتو الكي اميدورا نكن دكتر طب سنتي در همه موارد دوا درمون ميكنه بدون اينكه واقعا الان بدونه تو بدن تو و بچه ت چه خبره ولي دكتر متخصص با علم نسبت به تمام واقعيت ها با تخصصش حرف ميزنه

ریسک بزرگیه دنیا بیاد تب سنتی جواب نده چی خودتو یه بچه رو بی چاره می کنی خدایی نکرده تو یه سن دیگه قلبش جواب نده چیکار می کنی به همه چیز فکر کن 

وزن اولیه 104😛اغاز رژیم 7اردیبهشت 1400🥴خداروشکر بعد یک سال 30کیلو کاهش داشتم 💃💪اغاز سال دوم رژیم 😍💪وزن فعلی 76😎هدف اول 70،🙃🙃 هدف اخر 68 هر زمان شد  😊😎  من می تونم چون می دونم 😂 یه زمانی چاق بودم همه می گفتن اوف چقد چاق وزشتی 😡منم با ارامش می گفتم درشت مجلسیم دوست دارم اینطوری 😎الان لاغر شدم همونا می گن وای لاغر شدی از ریخت افتادی 😒بازم من می گم دوست دارم می خوام مانکن باشم 😎من برا دل خودم زندگی می کنم نه به فکر ادمای هزار رنگ اطرافم 💪💪💪😎خدا جونم مرسی یه دختر  ناز ویه پسر جیگر بهم دادی باباشونو نگم دیگه خودت می دونی 😄😄😄😄 😍😍😍لطفا مواظب خانواده چهار نفره ما باش 😍😍😍 😍😍من یک دختر یک همسر  یک مادرهستم   به وجود خودم افتخار می کنم 😋   من یک خانه دارم یک خانه داره شاغل عاشق کارای هنریم کارم بافته بافت عروسک  لباس وشال وکلاه☺ برا سرانجام رسیدن کارم خیلی تلاش کردم 💪کلمه نمی تونم در فرهنگ لغات زندگی من وجود نداره😎 کاری نیست که نتونم انجام بدم من یک زن هستم 😊😊😊😊خدایی سوال کردی جواب می دیم ریپلای نمی کنی یه لایک بکن 
بیماری قلبی داره شریانایه عروقیش اشتباهی وصل شدن یعنی نورمال نیست

تحقيق كن ببين بلحاظ علمي راهي هست درست بشه

مطمئن باش اگر طب سنتي جوابگوي همه چيز بود اينهمه دكتر متخصص و فوق تخصص سي سال عمرشون رو صرف تحصيل نميكردن

2706