2737
2734

قرص ماشینم تموم شده 

نمک مخزن هم تموم شده 

فقط جلادهنده دارم 

الان چیزی هست بخرم که نیازی به جلادهنده و نمک نداشته باشه ؟؟احساس میکنم اونا هزینه اصافیه 

یا بدون اونا ماشین خراب میشه 

به امید روزی که تو سه کلمه خلاصه شم   "کثاافت میلیاردر شده "    

نمک و بخر چون واسه سختی ابه.ولی جلاسنج فقط،ظرفو براق میکنه قرص فینیش خوبه خووش ظرفو براق میکنه

دوتا سقط داشتم خیلی افسرده شدم تا بالاخره فهمیدم باردارم دوباره امید گرفتم واسه موندن دخترم هم شیاف میرنم؛هم آمپول؛هم استراحت مطلقم میشه دعا کنید واسم بمونه سلامت بغلش کنم ممنون
نمک و بخر چون واسه سختی ابه.ولی جلاسنج فقط،ظرفو برق میندازه قرص فینیش خوبه خووش ظرفو برق میندازه

یعنیچی سختی آب؟؟الان چه مارکی بگیرم نمک؟؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نمک و بخر چون واسه سختی ابه.ولی جلاسنج فقط،ظرفو براق میندازه قرص فینیش خوبه خووش ظرفو براق میندازه

از این ژل ظرفشویی که به نمک و جلا نیاز نداره بگیرم ؟؟

2731
یعنیچی سختی آب؟؟الان چه مارکی بگیرم نمک؟؟؟

نمک فینیش خوبه .نمکش و من گرفتم بیست و پنج هزار.

قرص فینیشم هشتاد تا صد و سی و پنج هزار شد

سختی اب یعنی اون املاح و خاک اضافه رو میگیره نمیزاره ماشین خراب بشه 

دوتا سقط داشتم خیلی افسرده شدم تا بالاخره فهمیدم باردارم دوباره امید گرفتم واسه موندن دخترم هم شیاف میرنم؛هم آمپول؛هم استراحت مطلقم میشه دعا کنید واسم بمونه سلامت بغلش کنم ممنون
از این ژل ظرفشویی که به نمک و جلا نیاز نداره بگیرم ؟؟

والا من نمایندگی گفت فقط،قرص و نمک استفاده کن عمر ماشین و اینا کوتاه نمیکنن ژل استفاده نکردم ولی خیلیا میگن ژل خوبه

نمک فینیش خوبه .نمکش و من گرفتم بیست و پنج هزار. قرص فینیشم هشتاد تا صد و سی و پنج هزار شد سختی اب ...

میشه لطف کنی عکسشو بدی

بخدا من هرکاری میکنم گوشیم عکس نمیفرسته الان یک ساله درگیر عکس فرستادنم نمیشه تو گوگل سرچ کنی میاد

2738