2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فداتشم.هیچی دیگ پریروز جهیزیمو اوردم برامخریه هم قراره اعتراض بزنم شده بدون پیش قسط هشت ماه ی سکه

راحت شدی ، اصلا ادم مناسبی برات نبود

با هر کسی به اندازه شعورش صحبت میکنم
2728
2738
فقط تامیتونه اظهارنامه میفرسته

سلام خوبی چرا نمیای سابت.

🍒🍒🍒🍒🍒🍒 البالو های من🍒🍒🍒🍒🍒 خیلی دلم براتون تنگ میشه.خدایا بچه ها مو ب تو میسپارم.خودت مواظبشون باش.خواهرای گلم اگ در حقم لطف کنید برای سلامتی بچه هام صلوات بفرستین ممنون میشم
سلام گلم والا دیگ حوصله ای برام نمونده 😩چخبرا خوبی عزیزم

سلامت باشی،برام دعا کن زود تر از شرش خلاص شم.دیگ خستم😞

🍒🍒🍒🍒🍒🍒 البالو های من🍒🍒🍒🍒🍒 خیلی دلم براتون تنگ میشه.خدایا بچه ها مو ب تو میسپارم.خودت مواظبشون باش.خواهرای گلم اگ در حقم لطف کنید برای سلامتی بچه هام صلوات بفرستین ممنون میشم
سلام عزیزم. چه عجب اومدی!! ما رو بی خبر گذاشتی از شوهرت و به خصوص پدرش چه خبر. دیگه پشت سرت حرف نز ...

شوهرمم راضیه به طلاق طبق معمول پش سرمون میحرفن.اره بدون دردسرم که نبود ولی خب خداروشکر همشو دادن چون قانونی میخاستم بیارم اون سه تیکه هم میدادن بهم دیگ دوستانه گفتن بیا ببر.ن دیگ میدونن تصمیمم طلاقه واسطه نمیفرستن.فقط روزجهیزیه اوردنم داییش میگف اشتی کنید واینا

شوهرمم راضیه به طلاق طبق معمول پش سرمون میحرفن.اره بدون دردسرم که نبود ولی خب خداروشکر همشو دادن چون ...

سلام پشیمون نیست از کاراش؟؟؟؟

واقعا خیلی مریضه...آخه چرا زن میگیری بی همه چیز ک تهش بشه این اه...

آرزوی بهترینها دارم برات عزیزم

2706